Skocz do zawartości

Szukam Osób Do Wspólnego Wyjazdu Na W&t :)


Rekomendowane odpowiedzi

student point zdecydowanie odradzam, byłam z nimi w ostatnie wakacje, mają problemy z szukaniem ofert pracy, niby na początku możesz wybierać gdzie chcesz jechać a później dają ofertę w zupełnie innym stanie i nie możesz jej zmienić, bo jest za mało czasu (ja ofertę pracy dostałam miesiąc przed wyjazdem po napisaniu wielu e-maili do nich. wiem, że dużo osób do ostatnich dni nie wiedziało, gdzie będą pracować, co naraża na dodatkowe koszty związane ze zmianą biletu). pozdrawiam i zyczę trafnego wyboru biura i udanego pobytu w usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Hej. W sumie to może i ja byłbym zainteresowany wspólnym wyjazdem. Jeszcze nie mam wybranego biura ale śledzę temat. Jeśli system eliminacji studentów mnie nie zniszczy to jest nadzieja, że uda się ten wyjazd skleić do "kupy" :)

Jestem z Warszawy. A moje gadu 513238.

Pozdrowionka

M

PS. Nawet jak nie wspólny wyjazd to jeśli ktoś z Warszawy ma ochotę wspólnie pobadać temat wat to ja bardzo chętnie. Co dwie głowy to nie jedna. A orżnąć się nie mam zamiaru dać :) Takie postanowienie noworoczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

lece do stanów w te wakacje . Jednak to bedzie mój pierwszy taki wyjazd i bede na nim kompletnie sama. Tak wiec troszke sie tym stesuje:P Jestem na etapie wybierania biura i rozwarzam czy by sie nie zapisac do CCUSA , co o tym myslicie?

Byłoby naprawde świetnie znalesc osoby które leca w tym samym okresie , myśle ze razem zawsze razniej ))

ania z gdyni :)

oto moje gg : 9367030 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam, jade w tym roku do USA,ale nie mam z kim, chetnie sie do kogos dolacze,slyszalem ze samemu nie warto jechac. Zreszta jak czytam te opinie na temat biur podrozy to jestem zalamany :/ wszedzie sa jakies przekrety, nie wiem jakie biuro wybrać(jade pierwszy raz).Jest w Szczecinie biuro o nazwie MyGlobe, ale nie ma opinii o nim na tej stronie! wiec moze jest to jakieś raczkujące biuro a ja nie chcem trafic na jakis experyment! Moje gg 4337405, jestem ze Szczecina. Mam nadzieje ze uda mi sie kogos znalezc , bo moi znajomi nie chca jechac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...