Skocz do zawartości

pomó?cie! - zdjecia na rozmowe z konsulem -zielona karta


Finest

Rekomendowane odpowiedzi

:?: cze mam ma3y problem, 1 marca mam wizyte wambasadzie - zielona karta, jaki powinienem miec ze soba zdjecia(wg informacji przes3anych z kcc: jedno 5x5 cm i drugie 3,5x4cm,ale czy nic sie nie zmieni3o odnosnie tego drugiego typu, bo gdzies wyczytalem ze trzeba miec dwa zdjecia 3,7x3,7cm te z prawym profilem i jedno 5x5cm na wprost,

pomó?cie!!!!!!!1 ernjas@wp.pl

i jeszcze jeden zona ma paszport na stare nazwisko czy to bedzie problem(mam nadzieje ze nie bo przeciez w dokumentach przesy3anych do kcc bylo pytania o inne uzywane nazwiska i tam wpisywa3o sie panienskie)

a propo czy nie skoczy3y op3aty za rozmowe z konsulem(od 8 marca ponad 700$)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden zona ma paszport na stare nazwisko czy to bedzie problem(mam nadzieje ze nie bo przeciez w dokumentach przesy3anych do kcc bylo pytania o inne uzywane nazwiska i tam wpisywa3o sie panienskie)

a propo czy nie skoczy3y op3aty za rozmowe z konsulem(od 8 marca ponad 700$)?

Nie powinno byc to problemem... Tak, oplaty podskoczyly - 755 USD. :D

Najwazniejsze: nie zakladaja dwoch watkow na ten sam temat - odpowiedzialem Ci na pierwsze pytanie juz w tamtym, wiec zajrzyj laskawie do dzialu "Emigracja", ten watek tez tam przenosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...