Skocz do zawartości

Jak Duzo Zarobic W Usa? ? ? Work Hard & Play Hard


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.Bylem juz na worku rok temu ale troche na za[beeep]u i w tym roku chcialbym to rozegrac inaczej...4 miesiace zapierniczac a potem odpoczywac podrozujac no i jeszcze kaski przywiezc.Ma ktos moze informacje o jakichs dobrych pracach lub sposobach realizacji tego planu?Jesli ktos ma podobne plany prosze o kontakt .Jesli ktos wie cokolwiek co mogloby mi pomoc to i tak prosze o info...Slyszalem ze w quad graphics da sie zarobic ale nie moge znalezc nikogo kto tam byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej o kasynach juz sporo slyszalem-ze to konkurs pieknosci i takie tam-sam jezyk nie wystarczy wiec sam nie wiem...poza ty sporo ludzi zaklepuje sobie miejsca by za rok przyjechac...O quad graphics to chetnie sie dowiem wiecej bo to chyba najrealniejsza opcja.W kazdym razie chetnie wdam sie w tym temacie w dluzsza pogawedke-napisz do mnie na gg Dreed oki? A tobie Haniu ile udalo sie zarobic jesli mozna mi nieskromnie zapytac i jak byla twoja pozycja (prezencja) language skills i masa innych rzeczy ktore maja na to wplyw...? ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w QG mozna zarobic ale mozna tez nic nie robic, tam praca zalezy od zapotrzebowania rynku czy tez poprostu ilosci zamowien jakie beda mieli. wiem tez ze stawki jakie oferuja powracajacym nie sa rewelacyjne bo zwiekszaja sie rocznie o $0.25 wiec to malo.. do tego praca na zmiany lub jej brak albo tez w nocy.. wiec wszystko w tej dziedzinie jest obiektywne i relatywistyczne

moim zdaniem jak byłes warto poszukać takiego pracodawcy aby mógł spełnic twoje oczekiwania, zarówno płacowe i pracowe, tak żebyś był zadwoolony, plusem jest to że już byłeśw stanach i wiesz jak wygladaja pewne sprawy i co zrobic zeby.. teraz tylko znależc taka oferte pracy ktora CIe zadowoli:)

dobrze jest też posiadac jakies udokumentowane kwalifikacje, bo to znacznie ułątwia znalezienie dobrego zatrudnienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wlasnie sek-jaka robote wybrac i gdzie jechac zeby z przepracowania mi oczy na wierzch nie wyszly bo zaharowac sie na smierc to tez nie jest rozwiazanie.Kwalifikacji nie mam no bo jak na studiach brac sie za kurs spawacza?(a tak wogole to gdzie i jak taki kurs zrobic;-)Szkoda ze nie wiedzialem o takich rzeczach przed otwarciem unii to bym zrobil jakis kurs i jako operator wozka widlowego w Norwegii zarabial kokosy ;-) Moze ktos ma jakies namiary na jakies miejsca lub sam jedzie to sie przylacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tym roku wybieram się na W&T po raz pierwszy. Zaproponowali mi prace jako dining room attendant stawka podstawowa to 7.01$ ale do tego podobno jeszcze napiwki. W agencji zapewniają że będzie możliwość znalezienia dodatkowej pracy ale mam wątpliwości bo to mała mieścina w stanie Maine. Co sądzicie o takiej opcji? I jeszcze jedno czy jest szansa załapać się na Californie wyjerzdzając po 20 czarwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...