Skocz do zawartości

Prowizja Biura - Ile Zapłaciliście ?


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku byłem z YTP i zapłaciłem ok 3100 zł, troche dużo ale na szczęście nie było żadnych problemów.

A jak wyglądają prowizje w innych biurach?? Które biura są droższe, a które tańsze?? I jaką świadczą jakość usług?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg moich obliczen:

CCUSA opcja Independent - 2150PLN (cały koszt z opłatą wizową,opłatą SEVIS) +bilet

CCUSA opcja Placement - 2475PLN (cały koszt z opłatą wizową, opłatą SEVIS) +bilet

BTC opcja A (self job) - 2054PLN a jesli chcesz sam kupowac bilet: 2427PLN +koszt biletu

BTC opcja B,C (targi pracy,placement) - 2555PLN a jesli bilet kupuje sie na wlasna reke: 2927PLN +koszt biletu

przy kursie dolara=2.5PLN

cenowo wg mnie najtansze jest ccusa ale musze przejsc sie do biura i zobaczyc jakie maja oferty ;) ewentualnie opcja Independent ;)

BTC z kolei ma fajne targi pracy, ale znowu za kupno biletu we wlasnym zakresie trzeba ok 150$ zaplacic co jest wkurzajace :/

zajrzalem na storne YES ale ceny maja z kosmosu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że BTC ma fajne targi pracy? Wybieram się na targi w marcu, to moje pierwsze targi i nie wiem czego się spodziewać. Jak słysze słowo targi to już widze tłumy, przepychające sie osoby, kilometrowe kolejki, haos, hałas, bałagan...

jak to jest? w jakich warunkach rozmawia się z pracodawcą z usa? (wracając do słowa tagi ;) już widze jak ja gadam z pracodawcą a metr za mną przepkrzykujące mnie osoby "szybciej tam", "teraz moja kolej", "przepraszam ja tu stałam"....)

Poza tym czy te targi są TYLKO dla danego biura?

I NAJWAŻNIEJSZE. zapisałem się pierwszy do danego pracodawcy z btc. czy to znaczy że będe rozmawiał pierwszy i że mam największy wybór stanowiska? czy zdarzyło się że pracodawca odmawia? nie che kogoś przyjąć? i jeśli tak to co trzeba zrobić żeby być odrzuconym przez pracodawcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy że BTC ma fajne targi pracy?

Chodzilo mi o to ze sa ciekawe ofety... z tego co przegladalem. A sam nie wiem za bardzo jak to wyglada ale podobno im wczesniej sie zapiszesz tym wczesniej wchodzisz. A na ktorego marca sie zapisales 11tego czy 17tego?

Kurcze tez sie nad tymi targami zastanawiam. Aha i podpsiales juz umowe z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie targi to jeden wielki bezsens, wyscig szczurow i owszem balagan i halas nawet jak w biurze powiedza ze tak pani/pan gdzies tam jest zapisana/zapisany to ma sie pierwszenstwo... guzik prawda, targi zyja wlasnym zyciem... 2 lata temu bylam na targach i wiekszego chaosu nie widzialam... mimo ze z racji tego ze na program zapisywalam sie poczatkiem pazdziernika wiec jako jedna z pierwszych i wobec tego mialam byc na pierwszej turze to na miejscu sie okazalo sie ze weszlam dopiero po dobrych kilku godzinach kiedy wszystko bylo poprzebierane a przede mna wchodzily osoby zapisane duzo pozniej niz ja i nawet nie bylo czasu zeby cokolwiek porownac i sie rozejrzec bo za moment juz nie bylo oferty o ktorej czlowiek chwile temu rozmawial z pzredstawicielem bo ktos sie szybciej zdecydowal...co prawda ostatecznie dobrze trafilam ale i tak to byl za duzy stres jak dla mnie... tak ze 1 raz wystarczy i nigdy wiecej targow

______________________________

2006, 2007 -> w&t California

maj 2008 -> Illinois

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowe podpisałem ale sam nie wiem czy opłaca mi sie dalej to ciągnąć. Ja napaliłem sie na Marco Island FL i nie ma szans żebym co innego wziął bo mi po prostu nie pasuje. jak braknie dla mnie miejsc to chyba ich tam wszystkich rozniose. Nie po to płace tyle kasy dla biura żeby później sie stresować.

zapisałem się na te drugie marcowe targi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...