Skocz do zawartości

Prowizja Biura - Ile Zapłaciliście ?


Rekomendowane odpowiedzi

A ja znowu lece z YES i liczylem, ze zaplacilem im 1580 PLN. Plus sam kupuje sobie bilet w firmie eSKY. Do NY na razie jest za 1900 -2310 PLN w zaleznosci od linii. Mam nadzieje, ze cena, ktora im zaplacilem, nie jest jednak z kosmosu! ;)

A czy masz wlasna oferte pracy? Bo wtedy zawsze koszty sa mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ACP wychodzi mi tyle:

550zl wpisowe + 345zl I rata za program + 675USD II rata za program + 450zl za wlasny bilet+ oplata wizowa 100USD + SEVIS 35 USD + "szkolenie wizowe" 100zl = co w sumie daje 3400 lekka reka (masakra) i do tego wlasny bilet

ummm a co to jest szkolenie wizowe?? pierwszy raz slysze...nie ma to jak wymyslic nowy sposob na zgarniecie wiekszej ilosci kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) To nie zart, to szczera prawda:D A tak na marginesie to takie spotkanie bylo by calkiem przydatne (mowia tam dokladnie co gdzie wpisac, czego nie wpisywac i takie tam - wiadomo, jeden nie bedzie mial zadnego problemu, a drugi bedzie mial sto pytan do:D) - tylko ta oplata jest nie fer:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde wiekszosc ludzi nie musi sie przejmowac tym jak sie wypelni wniosek, czesto wymagane jest podanie dodatkowych informacji jak adres szkoly, nr telefonu do niej, rok studiow, kierunek itp itd ,cos co nie jest w oczywisty sposob na formularzu napisanie, ale nawet jesli tego nie zamiescimy, to nie spowoduje ze wizy nie dostaniemy, zostanie uzupelnione podczas rozmowy w sekretariacie, wiec nie panikowalbym z powodu takich brakow,

co do innych problemow takich jak pytania o rodzine w USA (zwlaszcza jesli jest nielegalnie czy podac) i inne pytania ktore dotycza jakiejs sfery prawnej kazdy powinien wypelnic na wlasna odpowiedzialnosc podajac lub nie podajac informacje, ktore w naszej ocenie moga zawazyc w procesie otrzymania wizy

pobieranie 100zl to ekstra biznes, ja chetnie pomoge za 20 ;-) <zart>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade w tym roku z YTP i za full program zaplacilem cos około 3000zł- Wszystkie koszty razem z opłatą wizową i sevisem.

Do tego bilet sobie juz zamowiłem do NYC za 1600zł.

Mogłem jeszcze taniej znaleźć, ale 200 zł nie robi dużej rożnicy, lepiej patrzec na to jakie biura mają oferty pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...