Skocz do zawartości

Zmiana Nazwiska


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Juz o tym kiedys pisalem ale chcialbym poruszyc ta kwestie raz jeszcze...mianowicie...Moj ojciec zlozyl dla mnie papiery o Green Card. Zlozyl je na moje nazwisko rodowe tzn. takie pod ktorym sie urodzilem i takie jakiego uzywalem do 18tego roku zycia. Zmienilem nazwisko na mamy kiedy ona po rozwodzie z ojcem wracala do panienskiego. W podaniu o GC w rubryce FAMILY NAME mam wpisane moje nazwisko rodowe-ojca a w rubryce OTHER NAMES USED mam wpisane obecne nazwisko-panienskie mamy. Czy nie bede mial z tego powodu problemow podczas rozmowy z konsulem lub przy dalszych formalnosciach poniewaz w dowodzie osobistym mam teraz nowe nazwisko. Inne niz to wpisane jako glowne w papierach. Dodam jeszcze ze dokument o zmianie nazwiska zostal dolaczony do papierow i przetlumaczony na jezyk angielski. Mam tez moj stary paszport wystawiony na moje stare nazwisko. Czy to wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczales kopie czy oryginaly?

Jezeli kopie to wez z soba oryginaly dokumentow o zmianie nazwiska na rozmowe. Jezeli oryginaly to tak czy tak wez na wszelki wypadek jeszcze jedna pare dokumentow :D Lepiej na zimne dmuchac ;)

Dokument mowiacy o zmianie nazwiska z starym paszportem wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...