Skocz do zawartości

Lake Tahoe Na Wat- Kto ChĘtny?


Rekomendowane odpowiedzi

SZUKAM OSÓB ZAINTERESOWANYCH WYJAZDEM NA WAT 2008 DO KASYNA DO LAKE TAHOE. CHCEMY JECHAĆ Z EMAKOPOLU (PEWNIE DUZO OSÓB Z MIEJSCA ODRADZI NAM WYJAZD ZE WZGLEDU NA BIURO:) JEDNAK TYLKO ONI MAJA TE KASYNA WIĘC BEDĘ WDZIĘCZNA ZA WSZELKIE RADY I WSKAZÓWKI JAK SIĘ NA NICH NIE OSZUKAĆ;P) JESLI ZNACIE JAKIEŚ INNE PROPOZYCJE PRACY I SPRWADZONYCH BIUR(PRÓCZ QUADU;P) TO PROSZĘ O INFO MÓJ MAIL TO izanamii@wp.pl

ps nastepnym razem prosze wylaczyc caps lock-nie pisac duzymi literami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma w ofercie ale tej WWW ;-) a tak w rzeczywistości nie ma. Dowiedziałem się, po rozmowie telefonicznej.

Naprawdę? Ja wyjeżdżałam z nimi do Lake Tahoe w tamtym roku i duzo ludzi z nimi jechalo. I słyszałam, że w tym roku też mają jechać, tylko wiem, że pierszeństwo mają secondtimerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam lake tahoe na job hunting, ale na polnocy, nie w south lake. Spedzilem tam 4 miesiace wiec wiem co mowie, stawki sa tez srednio 10 $/h, nawet za pakowanie produktow przy kasie w albertsonie. Nawet mozliwe nadgodziny, ale we wrzesniu ruch siada i juz nie ma tylu godzin ale jak najbardziej polecam. Piekne okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...