Skocz do zawartości

rozmowa z konsulem


Rekomendowane odpowiedzi

hej moze zadam teraz najbardziej kretynskie pytanie na forum ale zglupialam

czy rozmowa z konsulem jest po polsku czy po angielsku?skoro te dokumenty po wize J1 wypelniam po polsku bez polskich znaków to oni to beda weryfikowac przed spotkaniem z konsulem?

dzieki

k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy rozmowa z konsulem jest po polsku czy po angielsku?

Moze byc i tak, i tak... Jedziesz na Internship, wiec konsul prawdopodobnie bedzie chcial/a sprawdzic jak sobie radzisz w tym jezyku. :wink: Nie ma zasad, ale jestem niemal pewien, ze rozmawiac bedziesz po angielsku. Albo w obu jezykach. :D

skoro te dokumenty po wize J1 wypelniam po polsku bez polskich znaków to oni to beda weryfikowac przed spotkaniem z konsulem?

Co to znaczy "weryfikowac"? Ktos zerknie czy je wlasciwie wypelnilas, ale nie bedzie czasu przed spotkaniem z konsulem na sprawdzanie czy cos zatailas lub w czyms oklamalas. Co innego podczas rozmowy - tu moze byc roznie... Nie wiem jednak o jaka weryfikacje Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

myslalam ze ktos przed spotkaniem z konsulem te dokumenty mi przejrzy ale wywnioskowa3am ze nie

a co sie stanie jezeli na rozmowie okaze sie ze mam nie takie zdjecie czy ze na przyk3ad nie wype3ni3am wszystkiego? odsy3aja mnie z kwitkiem?

ale dokumenty generalnei wyp3eniam po polsku?

pozdr

k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalam ze ktos przed spotkaniem z konsulem te dokumenty mi przejrzy ale wywnioskowa3am ze nie  

Przejrzy czy prawidlowo wypelnilas...

To juz jednak Tobie powinno zalezec, aby wniosek wypelnic wlasciwie i wkleic wymagane zdjecie. Formularze sa tak proste, ze zdziwie sie, jesli sobie nie poradzisz. Format, wymiary zdjecia tez dokladnie podane :D

ale dokumenty generalnie wyp3eniam po polsku?

Ty decydujesz... Skoro sa tez po polsku, to przypuszczam, ze latwiej sie nie pomylic, prawda? Pamietaj, ze przede wszystkim to warto wypelnic wniosek o wize on-line 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Naprzeciwko ambasady w Krakowie jest punkt ksero, w ktorym mozna rowniez zrobic zdjecie, w razie wypadku gdyby cos bylo nie tak. Przed rozmowa z konsulem jakis gosciu z ambasady sprawdzal wszystkim wnioski i zdjecia. Przegladal po prostu czy wszystki rubryki sa wypelnione i czy zdjecie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...