Jump to content

Www.zwrotpodatku.pl Wasze Opinie

lipski

Recommended Posts

witam wszystkich a szczególnie tych z doświadczeniem WAT. Czy ktoś w poprzednich latach starał się z firmą Tax Consulting (www.zwrotpodatku.pl) o zwrot kapustki ???? Poprosze o opinie na temat tej firmy. Pozdrawiam marzących o Ameryce...

witam wszystkich a szczególnie tych z doświadczeniem WAT. Czy ktoś w poprzednich latach starał się z firmą Tax Consulting (www.zwrotpodatku.pl) o zwrot kapustki ???? Poprosze o opinie na temat tej firmy. Pozdrawiam marzących o Ameryce...

Witam...

Korzystałem z usług tej firmy i mogę ją polecić... :D

a dostaliscie juz W2 ?? nie pamietam dokladnie kiedy w zeszlym roku dostalam w kazdym razie wlasnie na wyzej wymienionej stronce obilo mi sie o oko ze do konca stycznia pracodawca ma obowiazek rozeslac W2 a juz koniec lutego a tu nic jeszcze nie dostalam.... troche sie niepokoje bo za kazdym razem jak cos dostaje ze stanow moje dane z adresem jeszcze nigdy poprawnie nie byly napisane...

2006, 2007 -> w&t California

maj 2008 -> Chicago

• 2 weeks later...
Zgadzam się z przedmówcą :)

Też polecam tą firmę - wszystko załatwiają, żadnych zastrzeżeń. Jeśli wynikają jakieś problemy niezależne od nich, a z winy USA to pomagają wszystko pozałatwiaćB) Warto!

WŁAŚNIE JA TEŻ BYŁEM Z KOLEGĄ I TEŻ NIE DOSTLAIŚMY JESZCZE ŻADNYCH DOKUMENTÓW ZWROTU PODATKÓW ? CZY MAMY GDZIE SIE O TO UPOMNIEĆ ? DODAM ZE ZREZYGNOWALISMY Z PRACY NA KTORA JECHALIŚMY PO 1,5 MMIECHA

ALE Z TEGO CO MI WIADOWMO TO POWINNI PRZYSŁAĆ JAKIES DOKUMENTY

• 3 weeks later...
Czy ktoś w poprzednich latach starał się z firmą Tax Consulting (www.zwrotpodatku.pl) o zwrot kapustki ???? Poprosze o opinie na temat tej firmy.

Absolutnie polecam! Bardzo solidna firma, rewelacyjna obsluga i niezwykla uczciwosc! :)

TAX Consulting - polecam, współpraca bez zarzutu, szybko, zawsze odpowiadali na moje wątpliwości, jeśli miałabym jeszcze raz wybierać zdecydowałabym się ponownie na tą firmę

W2 - mi w ogóle pracodawca nie przysłał, ale jeśli zamierzacie np. z TAX Consulting się rozliczać to W2 nie jest Wam potrzebne, wystarczy ostatni paycheck

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...