Skocz do zawartości

Rozpaczliwie Poszukujemy Pomocy !


pawel.majewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Pod koniec czerwca planujemy wyjazd na wschodnie wybrzeże, dostaliśmy wizy - ja niestety tylko na rok, koleżanka na 10 lat. Osoba u której mieliśmy się zatrzymać powoli się z tego wycofuje (nie ma to jak zaufane znajomości w Stanach) i znaleźliśmy się w kropce ponieważ mamy zarezerwowany lot, a moja wiza jeśli nie zostanie wykorzystana po prostu przepadnie. Ja o wyjeździe do Stanów marzę od paru dobrych lat i nagle kiedy wszystko zaczęło być na dobrej drodze powstał mur. Oczywiście nie było by problemem nocować w hotelu/hostelu/motelu przez 4-6 tyg, ale wiadomo, że to kosztuje i to niestety nie małe pieniądze (a koszty chcemy zbić jak się tylko da dlatego mamy już rezerwację, aby nie wydać na bilety majątku). Wobec tej sytuacji mamy wielką prośbę: Czy ktoś byłby w stanie przyjąć nas na miesiąc do 5-6 tygodni, my w zamian oferujemy pomoc w prowadzeniu domu, opiekę nad dziećmi (koleżanka jest pedagogiem więc ma świetne podejście do dzieci, była również kilka lat temu w USA jako Au Pair), możemy również pomóc w nauce języka jeśli byłaby taka potrzeba. Nasze wymagania nie są duże - wystarczy jakiś jeden pokój aby było gdzie trzymać rzeczy i gdzie spać. Jesteśmy porządnymi i uczciwymi osobami, dbamy o porządek i kulturę osobistą. Będziemy pomagać jak tylko się da.

Bardzo prosimy o pomoc, może jak nie ktos z was to może ktoś z Waszych znajomych mógłby nam pomóc. Wiemy, że do wakacji jeszcze dużo czasu i wiele osobób nie myśli o tym co będzie w ich czasie robić, ale to moze być np świetna okazja aby w zamian za nocleg podczas czyjejś nieobecnosci przypilnować domu, zaopiekować się zwierzczkiem itp. Niektórzy w wakacje będą pracować więc możemy odciążyć te osoby z takich czynności jak sprzątanie, robienie zakupów itp. Nie oczekujemy niczego za darmo - coś za coś.

Interesują nas okolice Filadelfii, Trenton, Atlantic City, Nowego Jorku itp.

Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc, oto nasze numery GG ewentualnie mój email: GG: 5808147, 1243087, pawel.majewski@yahoo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...