Skocz do zawartości

Zgubione Prawo Jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

podobno nie ma problemu z przedluzeniem prawa jazdy (jesli wymieniamy stare na nowe) problem zaczyna sie jesli np. uplynal juz termin waznosci naszego prawa jazdy i chcemy sie ubiegac o jego (przedluzenie) wtedy w tych stanach co ja sie orientuje proces zaczyna sie od poczatku,

Dodatkowo slyszalem ze maja sie w polowie roku zmienic wymagania co do ubiegania sie o ten dokument (a propo stanu IL) ile w tym prawdy nie wiem, narazie szukam jakiejs konkretnej informacji.

Osobiscie polecam poszukanie na stronach departamentu stanu (odpowiedniego stanu w ktorym prawdko ma byc wyrobione) tam sa dosc szczegolowo podane wytyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedys prawo jazdy wpadlo do jeziora, chlup i tyle je widzialam (bylam na lodce). Poniewaz nie chcialo mi sie jechac do DMV, weszlam na strone internetowa DMV i w ciagu 5 minut wyrobilam sobie [beeep]likat. Zaplacilam karta 20 dol, i za tydzien nowe prawko bylo w skrzynce. Tak samo zrobilam przy zmianie adresu. Ja jestem z TX, wiec nie wiem czy tak samo jest w CT, ale warto sprawdzic.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...