Skocz do zawartości

Karty Ubezpieczeniowo-zniżkowe Typu Isic Euro26


pawel.majewski

Rekomendowane odpowiedzi

czasem jesli jestes ubezpieczony w jakiejs wiekszej 'sieci' znanej w miejscu gdzie sie leczysz to wystarczy podac swoje dane i numer ubezpieczenia

na ogol jednak lekarz (lub szpital) wystawia rachunek, ktory musisz zaplacic albo wyslac do swojego ubezpieczyciela, jesli zaplacisz wczesniej to ubezpieczyciel zwraca Ci koszty (w teorii oczywiscie bo moze odrzucic rachunek z roznych powodow - i do tego wlasnie zmierzalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
czasem jesli jestes ubezpieczony w jakiejs wiekszej 'sieci' znanej w miejscu gdzie sie leczysz to wystarczy podac swoje dane i numer ubezpieczenia

na ogol jednak lekarz (lub szpital) wystawia rachunek, ktory musisz zaplacic albo wyslac do swojego ubezpieczyciela, jesli zaplacisz wczesniej to ubezpieczyciel zwraca Ci koszty (w teorii oczywiscie bo moze odrzucic rachunek z roznych powodow - i do tego wlasnie zmierzalem)

czyli jesli zajade do USA to moge sobie wykupic takie ubezpiecznie..?? czy mozna cos takiego wykupic w polsce zeby tez dzialalo w USA..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie ubezpieczenia które kosztują około 200 zl , są i tańsze. Ja kupiłem przez znajomą w Alianz. Działa wszedzie na świecie . Zawiera OC od wypadków. Jeżeli ja komuś coś uszkodze. Alianz ( i jemu podobni) jest przynajmniej rozpoznawalny na całym świecie, podejrzewam więc ze i warunki ubezpieczenia są na odpowiednim standardzie. Szczegółów nie zanm ,bo jutro dopiero je odbieram od znajomej ,ale jest to ponoć od wszelkich możliwych wypadków i leczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...