Skocz do zawartości

Pomocy K1


emi82

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Dziś dostałam koperte z naszej ambasady dot. dokumentów które ja musze załatwic w PL. Nie powiem troche sie zakreciłam w tym wszystkim. :) Mianowicie:

1. I-864 czy I-134

2. Czy ma byc wypełniony przeze mnie czy moj narzeczony może przesłać mi ten któy on wypełnił

3. Czy załączniki, tj, jego dochody, wyciagi z banku tez mam dołączyc

4. Dokumenty mogę wypełniac po polsku

Z góry dziekuje B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z:

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...ist_fiance.html

czyli potrzebujesz I134 wypelniony przez obywatela + wymagane zalaczniki - niech ci przysle przesylka polecona, bedzie tu w kilka dni.

Dokumenty przedstawiane w ambasadzie w warszwie moga byc po polsku lub angielsku, w innych przypadkach musza byc tlumaczone

Powodzenia

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krysiu, tez tak myślałam i rozmawiałam o tym dokumencie z moim mężczyzną, ale on nie przygotowywał żadnych załącznków. Wypełnił tylko I-134 i dał do podpisu adwokatowi i w takiej postaci odesłał. Oczywiści nie zrobił kopii więc teraz bedzie musiał wypełnic nowy :) Czy wystarczy tylko i wyłacznie sam dokument?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As the sponsor, you must show you have sufficient income and/or financial resources to assure that the alien you are sponsoring will not become a public charge while in theUnited States.

Evidence should consist of copies of any or all of thefollowing documentation listed below that are applicable to your situation.

Failure to provide evidence of sufficient income and/or financial resources may result in the denial of the alien's application for a visa or his or her removal from the United States.

z instrukcji do wniosku:

http://www.uscis.gov/files/form/I-134.pdf

Czyli tak, musisz miec dokumenty potwierdzajce ten dochod

powodzenia

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...