Skocz do zawartości

Intership W Ny


Rekomendowane odpowiedzi

Moj pracodawca poszukuje kilku Interns do dzialow IT, Accounting oraz International Sales. Firma miesci sie w NY w Midtown i zatrudnia kilka tys pracownikow.

Sa 2 opcje Internshipa:

- trwajacy 4 miesiace i nieplatny,

- trwajacy 18 miesiecy i jest platny (max $15/h) + health insurance

Wymagania ogolne:

- angielski komunikatywny (zadne certyfikaty nie sa potrzebne i nie maja znaczenia, rekrutant podczas rozmowy telefonicznej oceni poziom jezyka),

- brak kolczykow na twarzy oraz widocznych tatuazy (to nie cyrk),

- trwajace studia lub skonczone studia,

- doswiadczenie jest tylko plusem, a nie jest wymagane; celem Intershipa jest zdobycie doswiadczenia,

- karta kredytowa (czasem podczas podrozy sa wydatki firmowe; firma zwraca na podstawie receiptow, wtedy nikt nie naduzywa swojej karty kredytowej, tak jak firmowej ;)),

- obsluga Windows, MSOffice, MSOutlook.

Do dzialu IT rekrutacje przeprowadzam ja :D Do Accountingu i International Sales tylko zbieram resume. Do kazdego dzialu jest poszukiwanych okolo 5-7 osob.

Pracodawca sprawdza raport kredytowy (osoby ze zla historia sa odrzuceni; brak historii kredytowej ok), drug test oraz background test. Najlepiej miec dobra historie kredyowa, zero narkotykow oraz czysta kartoteke. Sprawdzaja dokladnie :)

Do wybranych osob oddzwoni rekrutant z HR i przeprowadzi rozmowe wstepna-ogolna. Potem od prowadzacego intershipa, a w przypadku akceptacji zostana wyslane dokumenty DHLem, aby ubiegac sie o wize. Koszty uzyskania wizy w gestii kandydata. Osoby bedace w USA na waznym statusie tez moga sie starac o Intershipa, ale wtedy przechodza rozmowe kwalifikacyjna osobiscie.

Jesli ktos jest zainteresowany niech wysle PM do mnie, to podam adres email, gdzie mozna wyslac resume. Resume musi byc w formacie PDF lub DOC (dokument PDF/DOC nie moze miec restrykcji drukowania lub modyfikacji!). Resume musi byc ze zdjecie; rekrutant chce miec wyobrazenie z kim rozmawia.

Biura posrednictwa pracy i inne wynalazki NIE MAJA ZGODY na kontakt ze mna na PM. Dlatego nazwa firmy nie jest upubliczniona. Zostanie udostepniona tylko kandydatom.

W kazdej chwili rekrutacja moze sie skonczyc.

Witam,

Jesli jeszcze jest aktualna sprawa praktyk to ja bym chciala sie dowiedziec wiecej szczegolow odnosnie firmy. Dodam ze jestem po UE, mam 3 lata doswiadczenia w zawodzie i interesuje mnie 18-mies praktyka w dziale accounting.

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...