Skocz do zawartości

Dostałam Wizę Cr1 I Czy Mogę Podróżować Bez Problemu?


Rekomendowane odpowiedzi

O zmianie adresu poinformujemy :)

danerwuje mnie jedynie ze nie jest nigdzie to okreslone na stronach ambasady ze moge podróżować a jak dzwonilam do ambasady to Pani mnie zbyla odpowiadając ze nie rozumie mojego pytania i wszystkie inf dostałam z wizą. a takich tam nie bylo :)

Jeszcze jedno a tą koperte od wizy to mi na granicy zabiorą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wazne gdzie bylam? Wracalam do Stanow i to na pieczatce wbietej w paszporcie. I nie bylo to nic pilnego :) I wiem, ze radziles. Zielona Karte dostala wiec nawet jak bedzie miala , ot taka ochote gdzies pojechac to nie widze problemu. Tym bardziej, ze czasami zdarza sie, ze ludzie troszke na ten plastik czekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja czekalem na plastikowa GC 1.5 roku, ale i tak jezdzilem poza usa z piecztka wbita w paszport. Nalezy tylko uwazac aby nie przekroczyc okresu ktory sie przebywa poza usa czyli 6 miesiecy w ciagu roku, bo inaczej to skasuje ci sie okres ktory juz odczekalas na obywatelstwo. Inna sprawa ze w pieczatka w paszporcie nalezy sie przyzwyczaic do tego iz za kazdym razem wjezdzajac do usa trzeba bedzie isc na sprawdzenie tozsamosci do Imigrantion na lotnisku, ale nigdy nie mialem klopotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...