Skocz do zawartości

Kamperem Po Ca Z Dziećmi


Magkri

Rekomendowane odpowiedzi

Czy trzeba rezerwować wcześniej campingi jeżeli jedziemy w maju ( przed sezonem)?

Radziłabym jednak zarezerwować wcześniej

Czy Kamper wypożyczony ma jakieś wyposażenie? chodzi mi tu o garnki, pościele?

Nie nie jest ( przynajmniej większość) - przykładowe ceny - wg. www.cruiseamerica.com - wyposażenie kuchni 100$ - pościel 50$/osoba

Czy jest zakaz wjazdu takim autem do miast?

Fugazi już podał linka

Jak dzieci podróżują w samochodzie? Muszą mieć foteliki, czy mogą "latać" po aucie?

j.w

Czy jak mąż wypożycza auto na siebie to ja mogę nim jeżdzić?

Teoretycznie nie - i jednak bym tego przestrzegała, albo wykupiła ubezpieczenie na dodatkowego kierowcę.

Czy można bez dodatkowych opłat wypożyczyć auto w jednym miejscu a oddać w innym?

Nie sądzę choć to zależy tylko i wyłącznie od danej wypożyczalni. Jednak zazwyczaj musisz za to dopłacać - i to sporo

Kiedyś również myślałam nad taką wycieczką camperem, jednak jak posprawdzałam i podliczyłam koszty (wypożyczenia plus ubezpieczenia ) odrazu mi się odechciało :lol: Dużo taniej wychodzi wynajęcie "normalnego" samochodu i spanie nawet w najlepszych hotelach - różnica była na tyle duża że ostatecznie wybrałam tą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za wszystkie stronki i odpowiedzi. Podczas organizowania wszystkiego układa nam się fajna wycieczka. Częściowo będziemy przebywali w hotelach (podczas zwiedzania miast) a drugą połowę wyjazdu spędzimy w kamperze zwiedzając parki narodowe.

Jeżeli chodzi o wyjazd z dziećmi to chętnie podpowiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

camper to niesamowita sprawa - jestem ogromnym fanem campingu - napewno bedziecie sie swietnie bawic

moze warto byloby nabyc passport camp america - daje niesamowite znizki - jak pamietam sam passport kosztowal 50 dolcow a potem niesamowita znizka przez to na samych campingach oczywiscie nie wszystkie campingu honoruja to ale warto poszperac na necie sorry ale nie pamietam strony ale napweno mozesz znalezc na googlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi. Jesteśmy już po wycieczce. Zdecydowaliśmy się jednak na kupno normalnego auta do podróżowania. Ponieważ zachaczyliśmy też Meksyk (żadna amerykańska firma nie wypożyczy auta do Meksyku) Wycieczka trwała 6 tygodni. Zwiedziliśmy: SF, Josemite, Pismo beach, Morro Buy, LA, Disneyland, San Diego, Sea World, Legoland, Meksyk-San Felipe, Grand Canion (Południe- Hualapai), Las Vegas. W Las Vegas wypożyczyliśmy kampera żeby zwiedzić nim NP Zion, Bruce, Cleen Canion, Nad Powell Lake wypożyczyliśmy łódkę. I z powrotem Las Vegas, Deadh Valley, wylot z LAX. Zrobiliśmy 5000 mil. Zaliczyliśmy pediatrę (przeziębienie po wietrznym SF) i mieliśmy kolizję z meksykaninem w LA (oczywiście nie miał ubezpieczenia). Ale jesteśmy cali i zdrowi.

Dzieci zniosły to wspaniale, mamy mnóstwo fantastycznych wspomnień.

Napewno tam wrócimy, żeby zwiedzić resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

wybieram sie z żoną i córką [4 lataq]do chicago, niestety nie znam angielskiego, kupie partnera i sobie poradze, byłem w 2008 5 tygodni i sam też jezdziłem [oczywiscie kolega dając mi samochód wpisał mnie w ubezpieczenie, za smieszne pieniądze, cos dolca za dzien], sam byłem nawet w tennesy i sobie poradziłem, ale interesuje mnie żeby sobie w polsce jak najwiecej informacji przygotować, a ja i tak zjezdziłem usa, moi koledzy są kierowcami ciężarówek, też mnie interesuje samochód campingowy, czy jest szansa wynająć na miesiac, za sensowne pieniądze, czy też jezdzić osobówką i dogrywać hotele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...