Skocz do zawartości

Universal I Disney W La


przem111

Rekomendowane odpowiedzi

bilety do tych obiektow kosztuja po 80 $. Ja bylem ze tak powiem w czesciach darmowych tych obiektow, poniewaz szkoda mi bylo tylu pieniedzy. Zarezerwoj sobie pol dnia jak chcesz do Disneylandu pojechac i go zwidzic. Sam dojazd z centrum trwa 1.30 H. Do Universala metrem mozesz szybko dojechac. Dojazdy do tych obiektow - all day pass = 5 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłam niestety w Los Angeles a w Orlando ale podejrzewam że w oby jest podobnie.

Czas zwiedzania nie zależy od rodzaju biletu. W bilet masz wliczone wszystkie atrakcje, przejazdy itd. - ewentualnie możesz dokupić tzw fast pass - wtedy nie czekasz w kolejkach. Najlepiej zarezerwuj sobie cały dzień na dany park. One są naprawdę duże i nawet się nie zorientujesz jak szybko minie cały dzień.

Niezapomniana zabawa i wrażenia więc naprawdę polecam - nawet mój chłopak który naprawdę nie znosi parków rozrywki i nie może w nich wytrzymać - z Universalu wyszedł dopiero po zamknięciu parku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Disneyland i Universal Studios minimum to 1 dzien na kazdy. Chociaz znajomi chodzili do Disneyland az 2 dni pod rzad (jest taki bilet - kosztuje chyba ponad 120$)

W Universal Studios jest bardzo goraco (przynajmniej w sierpniu) wiec polecam wtedy przejazdzke Jurasic Park (chyba tak sie nazywal) - bedzie sie mokrym po tym i sie wysuszy po pol godzinie :)

ja jechalem 3 razy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM

Bilet do kazdego parku to za kazdym razem okolo od 60- 80$ zaleznie od pory roku.Jest bilet do kupienia na dwa parki Disneya w ciutke niższej cenie.Mozna tez kupic bilet na wszystkie trzy parki i to sie w miare oplaca w cenie kolo 200$ plus do San Diego do SeaWorldu .

Kupujac bilet mozesz caly dzien szalec na atrakcjach do woli.

Ja przeznaczylem jeden dzien na kazdy park i wtedy spokojnie wszystko zobaczysz i poszalejesz na kolejkach.W krotszym czasie ciezko wszystko zobaczyc.

Bilety najlepiej na internecie kupowac bo czesto sa rozne promocje.

MIlej Zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...