Skocz do zawartości

Zbyt Częste Latanie...?


goshhka.ny

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie tez tak sobie mysle, szczegolnie ze ja mieszkam w TX i tu jak patrzylam na okres oczekiwania w Texas cervice center to - Avg. Total Days to Approval- 444 dni , Avg. Days btw NOA1 and NOA2- 531 dni, przy takich terminach to szybciej do rozwodu moze dojsc B) niz do zakonczenia sprawy pomyslnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gosiu, zanim polecisz do męża w odwiedziny, musisz zaczekać na NOA, żeby mieć dokument do pokazania urzędnikowi na lotnisku, jeśli zapyta cię, czy nie zamierzasz tam regulować statusu. W takim wypadku pokażesz NOA, że sprawa jest w toku w Polsce, więc będzie oczywiste, że wrócisz do Polski.

A w tych dniach to chyba jakaś pomyłka? Cały proces może czasem trwać ponad rok, ale na samo NOA czeka się ok. 2 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tez tak sobie mysle, szczegolnie ze ja mieszkam w TX i tu jak patrzylam na okres oczekiwania w Texas cervice center to - Avg. Total Days to Approval- 444 dni , Avg. Days btw NOA1 and NOA2- 531 dni, przy takich terminach to szybciej do rozwodu moze dojsc B) niz do zakonczenia sprawy pomyslnie :)

Dokladnie jak zdecyduje sie leciec to z jakims dokumentem "kryjacym" mnie, a kurcze te terminy to znalazlam tutaj , ja nie wiem, moze slabo znam sprawe i nie umiem tego odczytywac :

http://www.visajourney.com/timeline/irstats.php?cfl=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avg. Total Days to Interview - 345

Avg. Days to I-130 NOA1 - 29

Avg. Days btw NOA1 and NOA2 - 140

Avg. Days btw NOA2 and Interview - 172

Nie wiem, gdzie wysyłacie wniosek, jeśli mieszkacie w Teksasie. Twój mąż musi dokładnie przeczytać instrukcje. Ja jestem z CA, a swoje formularze o AOS wysyłałam do Chicago, a nie do California Service Center :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tłumaczę, że Texas Service Center może się mieć nijak do waszej sprawy. Ja jestem z Kalifornii, formularze wysyłałam do Illinois, po czym odpowiedzi dostawałam z Missouri. Według dat California Service Center na dzień dzisiejszy powinnam być jeszcze przed interview, a interview miałam w kwietniu. Nie sugeruj się tymi datami, bo się rozchorujesz ze stresu. Zobaczysz, że będzie szybciej niż pokazują daty, główka do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, zanim polecisz do męża w odwiedziny, musisz zaczekać na NOA, żeby mieć dokument do pokazania urzędnikowi na lotnisku, jeśli zapyta cię, czy nie zamierzasz tam regulować statusu. W takim wypadku pokażesz NOA, że sprawa jest w toku w Polsce, więc będzie oczywiste, że wrócisz do Polski.

A w tych dniach to chyba jakaś pomyłka? Cały proces może czasem trwać ponad rok, ale na samo NOA czeka się ok. 2 m-cy.

Dzwonilam do Customs and Border Protection (CBP) ( wole sie upewnic z kazdej strony) I powiedzieli mi ze zgodnie z prawem podczas ubiegania sie o CR1, moge podrozowac na wizie turystycznej zgodnie z prawem US. Zdaje sobie sprawe, ze to urzednik podejmie ostateczna decyzje i lepiej zabezpieczyc sie z kazdej strony, natomiast co raz mi lzej z mysla o wyjezdzie do Polski i o rozstaniu z moim mezem, bo widze swiatelko w tunelu, ze ta rozlaka nie bedzie moze taka dluga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...