Skocz do zawartości

Zbyt Częste Latanie...?


goshhka.ny

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy za co bys nie byla wpuszczona ,jesli za to ze mozesz zostac to pol biedy,,gorzej jakbys podpisala papiery ze tam pracowalas nielegalnie wtedy masz za nie wesolo sytuacje i dlatego tez jesli nie chcesz byc o to posadzona to bedziesz w miare krotko w USA ,,takie osoby maja lepiej niz te co siedza po 5-6 miesiecy lub tez przedluzaja pobyt i szybko wracaja do USA,mozesz o tym poczytac na Forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich , tym razem z USA. :)

Na granicy nie miałam żadnego problemu, pan był bardzo miły, usmiechał sie cały czas, pytał na jak długo i w jakim celu przyjechałam, oraz kiedy byłam w usa ostatni raz i ile czasu.

Potem odciski palców, uśmiech do kamery, wbił wize na pół roku i powędrowałam po bagaż. B)

A korzystajac z okazji ze tu pisze prosze Was o pomoc lub rade.

Przyjechałam z 8-letnia córka i chciałabym na czas pobytu tutaj (co najmniej pół roku) zabezpieczyc jej opieke osoby trzeciej gdyby mnie sie nie daj Boże cos przytrafiło typu wypadek itp

Z tego co sie wczesniej dowiedziałąm jest to power of attorney, zadzwoniłam juz do jednego prawnika ale powiedział ze on nie jest kompetentny w prawie cywilnym a po drugie ze taki dokument ma bardzo powazne konsekwencje.

I w zwiazku z tym mam pytania:

1. czy moze byc cos innego niz power of attorney?

2. czy ktos wie jakie to mogą byc konsekwencje?

3. czy znacie kogos lub moglibyscie polecić - prawnika od prawa cywilnego w NYC?

Bede bardzo wdzieczna za jakiekolwiek wskazówki.

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również witam ponownie z USA ;) Bez problemowo na lotnisku a przyznam ze po lekturze tego forum mialam niezłego stracha. Czeste latanie i długie pobyty nie zawsze muszą oznaczać problemy :) Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w konsulatach i na lotniskach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...