Skocz do zawartości

Puerto Rico


ella

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrzebujesz pokazywac zadnego paszportu - tak samo jak nie musisz pokazywac paszportu jak lecisz do DC, prawda?

Teraz wszystko sie zmienilo i jak polecisz do PR to jesli masz akcent i nie urodziles sie w USA to musisz miec paszport lub zielona karte zeby wjechac z powrotem do USA.Tak jest na kazdym z terytoriow USA (nie mowie o stanach tylko o terytorium).Passport (air travel), Proof of citizenship/Birth Certificate.To jest potrzebne przy powrocie do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tez nie ryzykowala.Mam znajomego ktory zaryzykowal pokazujac ID wyjezdzajac z Meksyku i zle sie to skonczylo.Bardzo zle !!!

a jak to sie skonczylo? wracajac do usa z mexico pokazalem nevada ID, prawie wjechalem ale immigration officer zobaczyl nieamerykansko wygladajace imie i nazwisko. Tylko dlatego spytal sie czy jestem obywatelem usa oraz czy przypadkiem nie mam paszportu. Po pokazaniu spytal sie czy przypadkiem nie mam DS ( mialem J1) . Sprawdzil i powiedzial have a nice day. napisz co sie stalo znajomemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj znajomy pokazal swoje ID przy wjezdzie z powrotem do USA i tak jak u Ciebie bylo Polskie imie i nazwisko.On w przeciwienstwie do Ciebie nie mial juz waznej wizy i myslal ze mu sie uda i jednak sie nie udalo.Zatrzymano go i wsadzili do wiezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...