Skocz do zawartości

CZy moge odbya praktyki w USA nie w zawodzie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam mo?liwośc za3atwienia poprzez przyjaciela pracodawcy w USA. Czy praktyki muszą bya odbyte tylko w wyuczonym przeze mnie zawodzie?Jestem pedagogiem,a z tego typu praktykami jest problem ,bo ?ądają perfekt angielskiego,a mój jest tylko na poziomie przyzwoitym :D

Pomó?cie.dzieki

PS:Aha, a czy z za3atwionym pracodawcą mo?na sie staraa o np. wize h2b?

I jak to wygląda formalnie.Mam pracodawce i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mo?liwośc za3atwienia poprzez przyjaciela pracodawcy w USA. Czy praktyki muszą bya odbyte tylko w wyuczonym przeze mnie zawodzie?

Nie, mozna rowniez w oparciu o dwuletnie doswiadczenie zawodowe :D

czy z za3atwionym pracodawcą mo?na sie staraa o np. wize h2b? I jak to wygląda formalnie. Mam pracodawce i co dalej?

Sadze, ze nie dasz rady... 1. Limity wiz H2B juz zostaly wykorzystane na ten rok fiskalny i wcale nie bedzie lepiej w nastepnym, 2. Jezeli ten Twoj pracodawca juz obecnie nie zatrudnia na H2B, to moze nie chciec Ciebie i tylko Ciebie przyjac, poniewaz sa to zbyt wielkie koszty przy jednej osobie. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

koszt to pewnie około 2000 usd za petycje za którą płacić będzie pracodawca no ale zawsze można się dogadać i sensownie podzielić się kosztami. Na jedną petycję można by było wpisać więcej osób co by ograniczyć koszt jednostkowy programu H2B, no ale problem ograniczoności limitów to już sprawa nie łatwa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...