Skocz do zawartości

Bedzie H2b Jesienia Czy Nie?


Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie, macie jakies wiarygodne info czy h2b jesienia sie odbedzie czy nie? na poczatku stycznia 2008 roku podobno juz rozdysponowano wizy na caly rok i zadne inne petycje nie zostana wydane, ale tak podobno juz bylo pare razy, a programy i tak sie odbywaly. czy to prawda, ze nie bedzie programu znowu? np btc mowi, ze nie bedzie , emakopol mowi , ze bedzie, ccusa robi normalnie juz zapisy. o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja interesuje sie wyjazdem na H2B od niedawna, bo wczesniej miałam w planach kolejny w&t, ale niestey musze byc w Pl na wakacje:( Mam te same informacje co Ty, z BTC dopiero wiosna 2009 bedzie mozna wyjechac, a CCUSA prowadzi zapisy, ale na wyjazd max. na 6 miesiecy, a ja chciałabym jechac na rok... moze trzeba jescze troche poczekac i cos sie zmieni odnosnie tych wiz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCUSA prowadzi zapisy, ale na wyjazd max. na 6 miesiecy, a ja chciałabym jechac na rok...

Przecież H2B można przedłużać i to max. do 3 lat! Jeśli interesuje Cię ten własnie program (H2B), to ja bym jechała na te 6 mies., a potem starałabym się przedłużyć. Z tego co wiem, w Interexchange pośredniczą w przedłużeniu H2B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...