Skocz do zawartości

wyjazd na WT,a kredyt studencki?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

S3uchajcie,opcje są dwie.Albo rodzice finansują mi wyjazd na WT,albo biore kredyt studencki.Z tym,ze o tej drugiej opcji niewiele co wiem:( jak za3atwiaa coś takiego i czy ktoś wie coś na temat tego rodzaju kredytu studenckiego? bede ogromnie wdzieczna za odpowiedz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3uchajcie,opcje są dwie.Albo rodzice finansują mi wyjazd na WT,albo biore kredyt studencki.Z tym,ze o tej drugiej opcji niewiele co wiem:( jak za3atwiaa coś takiego i czy ktoś wie coś na temat tego rodzaju kredytu studenckiego? bede ogromnie wdzieczna za odpowiedz!!!

Czesc...

Nie chce, zeby to brzmialo jako jakakolwiek reklama :evil: ale oto co znalazlem na temat kredytu na W&T, o reszte musisz popytac w Multibanku:

KREDYT NA WYJAZD DO USA W MULTIBANKU

Aby dostaa kredyt powinieneś:

- bya studentem (potrzebne zaświadczenie z uczelni),

- posiadaa obywatelstwo polskie lub karte pobytu,

- mieszkaa w kraju,

- miea pe3ną zdolnośa do czynności prawnych,

- bya w3aścicielem MultiKonta "jestem".

Na co mo?na przeznaczya kredyt?

Kredyt pokrywa koszty związane z Twoim wyjazdem Work and Travel.

To, co powinieneś wiedziea o kredycie gotówkowym:

- kwota ustalana jest indywidualnie do Twoich potrzeb.

- kredyt mo?e bya wyp3acany:

a) w transzach:

:D na Twoje MultiKonto "jestem". Suma wszystkich transz to kwota Twojego kredytu,

- maksymalna ilośa transz wynosi 6, a minimalna 2,

- odsetki od kredytu sp3acasz od razu, w ratach miesiecznych - a na sp3ate kapita3u masz karencje,

- okres karencji maksymalnie mo?e trwaa 4 lata,

- sp3ata kredytu (rat kapita3owo - odsetkowych) musi sie zacząa najpó1niej po 3 miesiącach od planowego, terminowego ukonczenia studiów,

- maksymalny okres sp3aty kredytu to 3 lata,

- mo?esz sp3acaa kredyt miesiecznie w ratach równych lub malejących,

- mo?esz sp3acia go wcześniej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie,ale to [beeep],ze jest taka opcja.Jutro śmigam do Multibanku. Tata mi mówi,ze to on mi woli pozyczya, bo odsetki mnie zjedzą,a le ja nie chce rodziców obcią?ac:(, cokolwiek...

senkju wery macz.Gdy tylko dowiem sie czegoś wiecej - bede o tym pisac:)

regards:)

sija:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

byłam w Multibanku i powiedziano mi,ze bank ten udziela kredytów w związku z wyjazdem na WT.oprocentowanie 15%. Troche dużo,no ale jeśli ktoś nie ma wyjścia....oczywiscie musi być poręczyciel,zarabiający około lub ponad 2.300zł( przynajmniej tak zrozumiałam). Kredyt należy spłacić w ciagu roku czasu od jego zaciagnięcia. Po złozeniu odpowiednich dokumentów, bank podejmuje decyzje w ciagu 7 dni i kase dostaje się na rękę.Regards:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pele, nie wezme jednak tego kredytu,bo tata uparl sie,ze da mi te kase.Cokolwiek jednak, jemu takze bede musiala oddac.Natomiast mam nadzieje,ze jednak uda mi się cos zarobic, tym bardziej,ze jestem gotowa na ciezka prace i nie wyobrazam sobie leniuchowac.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 7 miesięcy później...

Kreska i co tam z Twoim kredytem??? jestem cieakwa,bo nie wiem czy nie bede musiala zdecydowac sie na taki krok...

Pozdrawiam goraco!!

Swoja drogą, zobaczcie jak czas szybko płynie...dokładnie rok temu interesowałam się tą samą opcją....minęło tyle czasu, tyle się wydarzyło....niesamowite to zycie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...