Skocz do zawartości

Cło Na Gry Playstation 3?


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóz wybieram sie w przyszym tygodniu na camp i wracajac bede chcial cos kupic na handelek ;D Pomyslalem o grach na PLAYSTATION 3 i stad moje pytanie, czy w drodze powrotnej bede musial zaplacic za nie podatek, clo? Zalozmy przywioze sporo gierek w bagazu i pojde do bramki "nic do oclenia", to celnik moze sie przyczepic do tego?? A jesli jest clo czy tam podatek, to wlepi mi mandat od kazdej gry czy calosciowo, np. 1000zl ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci powiem tak ... rok temu ... jak wracałem w jednym bagażu miałem xbox-a 360 .. i jakieś 15 gier z filmami w pudełkach ( już otwartych bez plomb) ... i w domu jedynie znalazłem informacje o tym że bagaz byl przeszukany na lotnisku w usa przez atw ( czy jak oni się tam nazywają ) i tyle ... żanydch innych problemów nie miałem ;)

Wydaje mi się zę jeżeli produkt jest uzywany ( chociażby zerwane plomby z gry ) to czemu miałbyś płacic cło ;). Nawet jeżeli chcesz te gry na handel możesz odkleić plombe i później ją spowrotem przykleić na swoje miejsce :angry: żeby wyglądała gra na nową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...