Skocz do zawartości

Aukcje Internetowe


cichorek1

Rekomendowane odpowiedzi

a tak w ogole samochod to przeciez nie towar za 500-700 zl zeby go kupowac na zasadzie zdjecia w internecie,

jakos nie wyobrazam sobie zakupu samochodu przez Internet, niezaleznie czy bedzie to allegro, ebay czy cos jeszcze :-) przeciez taki zakup trzeba minimum zobaczyc juz nie wspominajac o dokladniejszych ogledzinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Wiele rzeczy kupiłem na aukcjach i jak dotad niemialem żadnych problemów.

Mało tego ponad rok temu wylicytowałem auto na aukcji.Samochód był ze sąsiadującego stanu .Dlatego też wsiadłem w auto pojechałem,obejżałem auto pod bankiem i podpisaliśmy dokumenty kredytowe.Dodatkowo sporo zaoszczędziłem na Taxach,bo auto kupione od prywatnej osoby ma niższe taxy przy rejestracji.

Autem przejechałem ponad 15 tys. mil i jak dotąd tylko wlewam paliwo ,wymieniam olej no i oczywiście hamulce raz zmieniłem.Reszta bez zastrzeżeń.

U mnie w mieście za takie samo auto dilerzy wołają ponad 30% więcej ,a z reguły nielubie przepłacać ( np.CARMAX)

Nadmieniam ,że mieszkam na zachodnim wybrzeżu ,bo tutaj troche inne są auta tzn. raczej rdzy sie niespotyka ze względu na to że praktycznie zimy niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna i tak - niemniej ja znam osoby, ktore naciely sie w USA kupujac uzywany samochod (ogladajac go, przechodzac jazde probna, bez zadnego aukcyjnego zobowiazania do kupna) - wyobrazam sobie jaki chlam mogliby sprzedac ci sami sprzedawcy kupujacemu przez Internet :)

Jedyne co doradzam to obejrzenie samochodu przed licytacja - tak jak sie robi zwykle to w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...