Skocz do zawartości

Ułatwienia Wizowe Dla Obywateli Polskich Podróżujących Do Australii


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ile kosztuje całe to przedsięwzięcie z wizą (od momentu zaaplikowania aż do momentu otrzymania), czy trzeba zdawać jakieś testy językowe (jeżeli tak to gdzie), co jest jeszcze wymagane przy staraniu sie o wizę pracowniczą? To chyba nie jest takie proste jak mi sie wydaje (złożyć aplikacje i czekać aż przyślą ;-))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt całkowity to 399$AU.

Nie potrafię powiedzieć nic więcej na ten temat.Jeżeli będzie składał aplikację przez www.liveinaustralia.com to musisz pozytywnie przejść"trzy kroki",i to wszystko.

Najważniejsze to przekroczyć wymagany próg punktowy,potem już idzie z górki.

Pozdrawiam CASEY*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha kumam.

Zatrzymalem sie na 3 kroku, czyli oplata. Przeszedłem pierwsze dwa otrzymując odpowiednia ilość punktów. Jak długo czekałeś na wizę?

Słyszałem ze rząd australijski zapewnia przez pierwsze 3 miesiace mieszkanie (płatne), zeby ułatwić takim ludziom jak my pierwsze kroki stawiane na obczyźnie. Wiesz coś o tym więcej? Czy to jest w ogole aktualne?

Orientujesz sie może jak to jest w przypadku znalezienia pracy? Czy można wszystko załatwić będąc w Polsce jadąc tam już do pracy a nie szukać pracy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo czekałeś na wizę?

Nie całe dwa miesiące. Ale nie ma na to reguły może to być 4tyg. a może nawet pół roku. Wszystko zalezy od tego jakie jest zapotrzebowanie na Twój fach w wybranym przez Ciebie stanie(ja wybrałem Queensland)

Słyszałem ze rząd australijski zapewnia przez pierwsze 3 miesiace mieszkanie (płatne), zeby ułatwić takim ludziom jak my pierwsze kroki stawiane na obczyźnie. Wiesz coś o tym więcej? Czy to jest w ogole aktualne?

Orientujesz sie może jak to jest w przypadku znalezienia pracy? Czy można wszystko załatwić będąc w Polsce jadąc tam już do pracy a nie szukać pracy?

Pozdrawiam

Nie słyszałem żeby było to akurat trzy miesiące :) Wiem ze poprostu zapewniają zakwaterowanie.

Co do pracy to też nie wiem na 100% bo nie przekonałem się "na własnej skorze" ale z tego co się domyślam (tak ich zrozumiałem :D )to mają w swojej bazie informacje jakie firmy w danym stanie potrzebują takich jak Ty i daja Ci mozliwość wyboru,więc po mojemu praca tez jest zagwarantowana.

Nie wiem też czy i ewentualnie po jakim czasie możesz szukać pracy na "własną rękę".

Pozdrawiam CASEY*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Cześć Casey

Jak Twoje przygotowania do wyjazdu do USA?

Mam jeszcze pytania dotyczące wizy. Możesz napisać dokładnie jaki posiadasz rodzaj wizy? Czy musiałeś zdawać egzamin z IELTS, czy dostając taką wizę musiałeś mieć już pracodawcę? Czy potrzebne również było Tobie dokumenty potwierdzające twoje kwalifikację?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...