Skocz do zawartości

Bagaż


Rekomendowane odpowiedzi

Z kumplem wybieramy się na zwiedzanie wschodniego wybrzeża pociągami amtrak. Mam pytanie odnośnie bagażu, otóż jak wiadomo lepiej nie ciągać ze sobą wszędzie 2 walizek, tylko plecak z najpotrzebniejszymi rzeczami, dlatego też moje pytanie jest takie, czy istnieje możliwość pozostawienia bagażu w jakiejś bezpiecznej przechowalni bagażu. Dokładnie chodzi mi o Waszyngton, gdyż stamtąd wylatujemy i można powiedzieć, że zaczynamy naszą podróż.

Słyszałem również, że w pociągach amtrak bagaż jest tak samo nadawany jak w samolotach, stąd nasuwa mi się kolejne pytanie, czy istnieje możliwość, żeby po prostu nie odebrać bagażu po opuszczeniu pociągu, tylko powiedzmy kilka dni później, gdy będziemy chcieli już opuścić to miejsce.

Dziękuję za wszystkie rady;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, ale podsune jeszcze inne rozwiazanie (byc moze tansze) - mozecie zawsze skontaktowac sie z jakims hostelem i zaproponowac im gratyfikacje finansowa za pozostawienie walizek pod ich opieka. Byc moze bedzie to tanszy sposob na podroz bez ciezkich bagazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...