Skocz do zawartości

Woodbury Premium Outlets - Warto Jechać?


grodek

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z ogólnoświatowym owczym pędem postanowiłem wykorzystać korzystny kurs $ i wybrać się do US :D

Jedziemy na tydzień, zamierzamy pozwiedzać NYC i oczywiście zrobić trochę zakupów.

Czy możecie mi coś napisać na temat Woodbury Common Premium Outlets?

Lista marek na ich stronie jest całkiem zacna i na pewno coś bym tam dla siebie wygrzebał (o żonie nawet nie wspominając :) )

Byłem kiedyś w outletach na Florydzie i pamiętam, że wybór był po prostu porażający, a ceny hmm... nazwijmy je bardzo atrakcyjnymi.

Warto się tam tłuc z NYC?

A może znacie inne, lepsze centra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zgodnie z ogólnoświatowym owczym pędem postanowiłem wykorzystać korzystny kurs $ i wybrać się do US :)

Jedziemy na tydzień, zamierzamy pozwiedzać NYC i oczywiście zrobić trochę zakupów.

Czy możecie mi coś napisać na temat Woodbury Common Premium Outlets?

Lista marek na ich stronie jest całkiem zacna i na pewno coś bym tam dla siebie wygrzebał (o żonie nawet nie wspominając :) )

Byłem kiedyś w outletach na Florydzie i pamiętam, że wybór był po prostu porażający, a ceny hmm... nazwijmy je bardzo atrakcyjnymi.

Warto się tam tłuc z NYC?

A może znacie inne, lepsze centra?

Polecam Tanger Outlet w Riverhead na Long Island. Kupony mozesz kupic na miejscu i nie trzeba byc VIP cos tam. Przy okazji mozesz pojechac rowniez do Hamptons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...