Skocz do zawartości

Moja Historia - Czas Zacząć


Anamis

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie staralam o wize turystyczna w maju, zeby pojechac do Stanow na wakacje, zebysmy choc urodziny mogli razem spedzic... Zamierzalam WROCIC po 2-3 miesiacach!! Prace mialam dopiero od lutego, choc dobrze platna, bo w Anglii, i z czestymi przylotami do kraju, choc wiedzialam, ze bedzie ciezko zadowolic tym konsula. Ale NA SZCZESCIE chcialam byc ze wszystkim fair i nie sklamalam, ze mam tam narzeczonego i chce go odwiedzic. Wizy nie dostalam, bo "za duzo zmian ostatnio w moim zyciu i zbyt silne wiezi emocjonalne z USA" Bylam oczywiscie wkurzona, ze sie glupia przyznalam, bylam uczciwa, a i tak mi nie uwierzyli... Ale teraz, kiedy papiery o K-1 zostaly poslane mam przynajmniej spokojna glowe... Chyba sie im nie ma co dziwic, biorac pod uwage tak wiele klamstw ze strony naszych obywateli... Niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja czekałam rok... wiec roznie to bywa ale raczej nie ma problemu jak juz sprawa wyjdzie z USCIS. Na prawdę nie ma sie czego bać duzo papierków czasami więcej niż naprawdę potrzeba i tyle, a jak ci dopisze szczescie to nie będzie wcale trwało tak długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...