Skocz do zawartości

Zakupy New York


bud

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • 5 tygodni później...

Polecam na brooklyn np 86 st i 5 av a tam century 21 i jeszcze kilka outletów na tej ulicy naprawdę polecam są tam ciekawe sklepiki, Marshal i Pergament dwa obok siebie w okolicach 20 st lub wcześniejsza stacja, dojazd kolejką linia D z Manhatan (sklepy zaraz przy wyjściu z kolejki), ogólnie na Manhatan ciężko znaleźć jakieś okazje, sporo turystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ze ciezko.

Ja polecam century 21 na dolnym manhattanie, 34 ulica ale nie wiem ktora aleja macys ( moze i czasmi drogo jak na usa ale nierzadko przeceny 60-70%), no i na queensie sklepy pomiedzy stacjami metra grand i 63-rd ( to jest odcinek 2 kilometrow a po drodze jest trzy centra handlowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie,

a ja chcialam spytac, w jakim miesiacu lepiej wybrac sie tam na zakupy - polowa lutego czy marca? Chodzi mi głownie o ciuchy jesienno-zimowe, dlatego obawiam sie, czy w marcu nie jest za pozno i czy nie sa juz one pochowane w magazynach?

Bardzo dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam,

mike.go2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec to moim zdaniem zdecydowanie za późno. Nawet w lutym już jes trochę po czasie. Wiadomo że najlepsze wyprzedaże zaczynają sie zaraz po świętach Bożego Narodzenia, więc najlepiej jechać w styczniu.

A odnośnie zakupów w pobliżu NY to polecam Jersey Gardens w NJ, niedaleko lotniska Newark (jest nawet bezpłatny autobus z lotniska do centrum handlowego). Jest sporo sklepów a poza tym na ciuchy mają 0% Sales Tax!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec to moim zdaniem zdecydowanie za późno. Nawet w lutym już jes trochę po czasie. Wiadomo że najlepsze wyprzedaże zaczynają sie zaraz po świętach Bożego Narodzenia, więc najlepiej jechać w styczniu.

A odnośnie zakupów w pobliżu NY to polecam Jersey Gardens w NJ, niedaleko lotniska Newark (jest nawet bezpłatny autobus z lotniska do centrum handlowego). Jest sporo sklepów a poza tym na ciuchy mają 0% Sales Tax!

Bardzo, bardzo dziękuję za wskazówkę. Styczeń niestety odpada, ale kupiłam własnie bilety na 11 lutego :) Mam nadzieje, ze uda mi sie jeszcze cos kupic, szczegolnie w outletach ;) Bylam w tym roku na Florydzie na przelomie maj/czerwiec i niestety same t-shirty, a koszule tylko z krotkim rekawem... Dlatego mam nadzieje, ze nadrobie w NY.

A moze poleci mi Pani/Pan jakis hotel w okolicach NJ?

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam,

mike.go2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...