Skocz do zawartości

I-94


ann-1987

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie odnośnie dokumentu I-94.

za 2 lata bede miała ślub z obywatelem USA, w tej chwili on ma GC.

ja przyjechalam na wizie turystycznej, w tej chwili jestem "na czarno", kiedy starałam sie o przedluzenie mojej wizy wysłalam dokument I-94 wiem ze bedzie on potrzebny na interview kiedy bede starala sie o GC po malzenstwie (oryginal)

co powinnam zrobic? poczekac i wyslac po slubie czy w tej chwili wyslac prosbe o odeslanie mi tego dokumentu - wiem z roznych zrodel ze to jest mozliwe. czy to prawda? czy moze oni wysla tylko do biura jakies dokumenty udokumentajace ze wjechalam na teren USA legalnie

pozdrawiam i prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) urzad emigracyjny nie odsyla dokumentow. Mozesz starac sie o kopie tej formy.Skladasz aplikacje I-102 o Replacement .Kopie formy I94(nie orginal) wysylasz wraz z innymi aplikacjami do urzedu emigracyjnego o zmiane statusu po poslubieniu obywatela.Nie przynosisz tego na interview. Czas oczekiwania na replacement od 3 do 6 miesiecy wiec musisz zlozyc te aplikacje przynajmniej 6 miesiecy przed wyslaniem dokumentow do Urzedu Emigracyjnego o zmiane statusu.Jezeli nie bedziesz miala tej formy I-94 w twoich dokumentach o zmiane statusu to zawiesza ci cala procedure.To jest bardzo wazna forma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...