Skocz do zawartości

Telefon Na Abonament W Us


Matosh

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy ktoś z Was kupił abonament telefonu komórkowego w Stanach. Chodzi mi o zakup jakiegoś planu i płacenie co miesiąc jakąś kwotę. Przy tym dostaje sie telefon i minuty darmowe.

Patrzyłem i narazie widzę ze u większości operatorów np. T-mobile, AT&T "wymuszają" umowę dwuletnia. Tylko w Verizon jest możliwość wyboru na rok.

Interesuje mnie oczywiście najtańszy plan czyli około 30$. Ilość minut darmowych już mniej ważne.

Jakie są wymogi tych operatorów czy zakupie abonamentu? (adres stały? praca? itp..)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verizon i T-Mobile oferują abonamenty bez kontraktu, ATT też ale nieoficjalnie czyli trzeba przynieść swój telefon i modlić się że sprzedawca wykaże się dobrą wolą..

Oczywiście nie dostaniesz telefonu bez kontraktu na dwa lata (tzn. za darmo albo taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kupujesz zwykły pre-paid AT&T z numerem za 10$ + kod doladywujacy za np. 15 (min)

nikogo o nic nie trzeba prosić, nie potrzeba zadnych dokumentów ani okazywania telefonu - akurat wczoraj kupowalem

jak dalej szukasz i pokryjesz koszty moge Ci wysłać jak sobie nie poradzisz (w co nie wierze)

AT&T CELLULAR

SORRY!!! AT&T CINGULAR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...