Skocz do zawartości

Ślub Z Obywatelem Usa A Pozwolenie Na Prace?


tripeira

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W lutym zamierzam wyjechac do Stanów i na miejscu wziąć ślub ze swoim chłopakiem. Wiem,że ten temat był już wielokrotnie poruszany,ale zastanawiam się jednak jakie prawa dostaję po złożeniu wniosku o dostosowanie statusu? Najbardziej interesuje mnie po jakim czasie będę mogła legalnie rozpocząć pracę? Zamierzam również kontynuować tam studia dlatego chciałabym wiedzieć czy będzie to mozliwe oraz czy mam szanse na jakiekolwiek stypendium (różnica w cenie dla rezydentow oraz studentów zagraniczych mnie przeraża)? Bardzo serdecznie proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie radze poczytac to forum ,to jest kopalnia wiedzy na ten temat. Co do pytania to pozwolenie na prace powinnas dostac w ciagu 90 dni od zlozenia papierow, ale tez nie ma 100% pewnosci.

Mam nadzieje, ze przyjezdzasz na wizie narzeczenskiej, bo wjazd na teren USA na jakiejkowiek innej wizie z zamiarem zamazpojscia i zmiany statusu jest uwazany za oszustwo imigracyjne i mozna miec z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oplat dla studentow, to radze zajrzec na strone szkoly ktora Ciebie interesuje. Kazda ma inna wymagania co do rezydentury. Bedziesz rezydentem to bedziesz mogla wziac niskooprecentowana pozyczke. Nic tylko czytac, czytac czytac :)

Na reszte pytan znajdziesz duzo odpowiedzi na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...