Skocz do zawartości

Samotny Wyjazd Na Camp


danniel

Rekomendowane odpowiedzi

ja bylam wiele razy na campie i zawsze zwiedzalam, na osrodkach pracuje srednio 100 osob calej obslugi, mowie srednio bo moja kolezanka byla rok temu na kampie gdzie bylo ich 30 osob razem a znowu na moim jest jakies 120, generalnie co camp to inna liczba:)

U mnie na kampie 95 % osob planowalo podroze, ludzie generalnie laczyli sie w grupy w zaleznosci od tego kto jak dlugo chcial podrozowac, czasami ludzie zostaja na 3 dni w nowym jorku a czasami jechali na wycieczki na 3 tygodnie napewno kogos znajdziesz,

a swoja droga to masz widze niefajne doswiadczenia z Camp America i tu sie wcale nie dziwie..., jak juz dokonalas pierwszej wplaty to lipa :) no ale pewnie na Campie znajdziesz ludzi chetnych do wycieczek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Po to jest właśnie takie forum jak to żeby się umówić na takie wspólne zwiedzanie. Ja też bym chciał jechać do Kaliforni(Kalifornia lub Floryda, nie wiem co wybrać;p) I też się martwie że nikt ze mną nie bedzie chciał zwiedzać. Nie trzeba byc na tym samym Campie, można się spotkać po nim i wyruszyć na wspólne zwiedzanie :) Jak by co to ja też się pisze na zwiedzanie Kalifornii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Witam

Nie bylem jeszcze na tego typu wyjeździe, nie mam niestety znajomych którzy byli by chętni na taki wyjazd.

Dlatego też zastanawiam się czy dam sobie radę, mój angielski jest nienajlepszy, ale myśle że wystarczający żeby się dostać na camp.

Wielu z was wyjechało samotnie?

pozdrawiam

Danniel a jak nazywa się twój camp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Wydaje mi się, że nie ma się czego bać. Słyszałam, że nawet lepiej jest jechać samemu bo po pierwsze łatwiej jest znaleźć pracę (nie wiadomo czy pracodawca byłby zainteresowany współpracą z Twoimi znajomymi czy tylko z Tobą), a po drugie super szybko uczysz się języka jeśli jesteś zmuszony do używania go :)... wiem to od znajomej, która jest konsultantką w CampAmerica....ona sama kiedyś jeździła na campy jako uczestniczka i mówiła, że woli jeździć sama...poza tym już na miejscu poznasz tylu nowych znajomych, że nie będziesz miał żadnych problemów z samotnością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...