Skocz do zawartości

Samolot Do Usa - Co Można Wziąść (jedzenie W Bagażu)


Woyd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Za kilka dni lecę z grupą znajomych do USA (NY i Kansas).

Mam pytanie: co z jedzenia można wziąć do bagażu przekazywanego do luku ?? Czy nie będzie problemu z zupkami chińskimi upakowanymi w walizkach i tego typu specyfikami ?? Nie chcielibyśmy, by z powodu zupek za 20zł cofnięto nas na lotnisku....

I pytanie o powrót: czy alkohole w bagażu, tudzież flaszki np. z syropem klonowym, masłem orzechowym itp nie spowodują problemów ??

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będzie nadane na bagaż to nie będzie problemów, ograniczenia (coraz większe) dotyczą bagażu podręcznego. Pytanie tylko o sens zabierania zupek chińskich. Możesz upewnic się co do ograniczeń w bagażach na stronie lini lotniczych w których kupiłes bilet albo na stronie lotnisk z których bedziesz leciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak psy od narkotyków nie wywąchają polskiej kiełbasy w walizce, to będzie OK :P A tak naprawdę, jak sprawdzą bagaż to mogą wlepić karę i wszystko idzie do kosza. Mają dość restrykcyjne zasady i w deklaracji celnej jeśli się pisze, że nie ma żarcia a się ma to jest fe fe fe... kłamstwo. Amerykanie są strasznie wrażliwi na tym punkcie. Oczywiście ja przewoziłem miód i takie tam, ale nigdy nie miałem kontroli, czyli wszystko zależy od szczęścia. Nie latam LOT-em, bo ten samolot to pewnie jest przesiąknięty zapachem polskich produktów spożywczych, ale czy bardziej sprawdzają LOT? -nie mam pojęcia.

Zupka chińska w Nowym Jorku to 0.85$- 1$ więc nie wiem czy się opłaci przewozić, a niektóre są zdecydowanie lepsze niż te zdobywane w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...