Skocz do zawartości

Powrot Po Nielegalnym Pobycie


gadulek1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wyjechalam do Nowego Yorku w 2005 roku. Wize turystyczna dostalam na rok, a na lotnisku w Nowym Yorku podbili mi na 6. Wize przesiedziałam 1, 5 roku. Teraz jestem w Polsce i chce sie ponownie starac o wize. Czy wyrabiajac sobie nowy paszport moglabym dostac wize? Czy w konsulancie w Warszawie maja jakies dane? Czy gdybym dostala wize w Warszawie mialabym problem na lotnisku w Stanach. Dodam ze przylecialam na lotnisko w New Jersey , a odlot mialam z lotniska z Nowego Yorku.Bardzo proszę o poradę, jak najlepiej postąpić , co mi radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechalam do Nowego Yorku w 2005 roku. Wize turystyczna dostalam na rok, a na lotnisku w Nowym Yorku podbili mi na 6. Wize przesiedziałam 1, 5 roku. Teraz jestem w Polsce i chce sie ponownie starac o wize. Czy wyrabiajac sobie nowy paszport moglabym dostac wize? Czy w konsulancie w Warszawie maja jakies dane? Czy gdybym dostala wize w Warszawie mialabym problem na lotnisku w Stanach. Dodam ze przylecialam na lotnisko w New Jersey , a odlot mialam z lotniska z Nowego Yorku.Bardzo proszę o poradę, jak najlepiej postąpić , co mi radzicie?

Zmiana paszportu nic tu nie da. Tak samo lotnisko na ktore przylatywalas/odlatywalas tez nie ma znaczenia. Oni wszystko maja w komputerach, kto kiedy wlecial, wylecial z USA itd. Jezeli faktycznie bys dostala wize w Warszawie, to tylko przez niedopatrzenie urzednika w Ambasadzie. Jezeli by sie dopatrzyli pozniej, to dostalabys jeszcze jedno wezwanie do Ambasady w celu anulowania promesy wizowej.

Na lotnisku w Stanach moga Cie cofnac z granicy jezeli by sie dopatrzyli, wlasnie na granicy zapada ostateczna zgoda lub jej brak na wjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...