Skocz do zawartości

Powrot Po Nielegalnym Pobycie


gadulek1

Rekomendowane odpowiedzi

I niestety przykra sprawa, jestem skazany na ten kraj.

Kilka info:

Podalem ze bylem lecz 2 tygodnie - BLAD !!!!!!!!!

Niestety sprawdzaja maja wszystko w komputerze mimo ze byl nowy paszport a wyjazd z USA byl na niewaznym jeszcze z PRL.

Wiec jezeli ktos z Was chce jechac po nielegalnym pobycie, nie przyznawajcie sie ze byliscie tam, wtedy macie wiecej szans aczkolwiek jest to rowniez bardzo ryzykowne (kazde nazwisko jest wklepywane do komputera, jezeli program wynajduje automatycznie te same nazwiska sprawdza bardzo szybko) moze wam konsul wstawic dozywotni zakaz wjazdu za oszustwo co mnie wlasnie by spotkalo (mielismy wyrozumialego konsula). Po drugie na lotnisku w USA jest odprawa i jezeli ci w Polsce mieli date wjazdu to tym bardziej beda mieli w USA na lotnisku. Wiec w moim przypadku zostalo jeszcze 9 lat.

Jezeli macie jakies pytania piszcie.

Pozdrawiam,

gadulek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@sly6: niestety z kanada nie jest tak kolorowo jesli ma sie zakaz wjazdu do USA nie chce tutaj opisywac dokladnie, ale jest mi znany jeden przypadek, ze w kanadzie wiedzieli pomimo wymiany paszportu na nowy

@gadulek1: jak mozesz to przedstaw dokladnie swoja rozmowe z konsulem, moze sie komus przydac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kanady niestety nie moge. Z powodu wyjazdu do USA przerwalem studia, nie mam wystarzczajacej ilosci punktow. Natomiast do Europy nie ma sensu tu mozna zarobic takie same pieniadze. W moim przypadku nie chodzi o prace lecz o otoczenie.

Co do wizyty w ambasadzie niewykluczone ze dostalibysmy, jak wspomnialem zobaczyl ze bylismy i odmowil.

Pozdrawiam,

gadulek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rademedes ale moze np pojechac na staly pobyt do Kanady jesli spelni warunki ..

to prawda i dodam, ze nie ma to wiekszego znaczenia ze sie bylo w USA nielegalnie, dochodzi wtedy wyslania mowiac naszym jezykiem "zapytania o niekaralnosc" do FBI, a doslownie wyslanie do FBI odciskow palcow

(W przypadku ubiegania sie o pobyt staly w kanadzie, ambasada wymaga, aby przedstawic "swiadectwo o niekaralnosci" z kazdego kraju, w ktorym aplikant przebywal conajmniej 6 miesiecy.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wlasnie o tym pisalem. W USA przy odprawie moga byc wieksze problemy lecz mimo to ja bym ryzykowal.

Byc moze uzaleznione jest to od charakteru lecz moim zdaniem USA jest tego warte.

WIEC PROBUJCIE, TAM JEST INNY SWIAT. MACIE MOZLIWOSC WYJEZDZAJCIE A INACZEJ BEDZIECIE SIE CZUC!!!!!

Pozdrawiam,

gadulek1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...