Skocz do zawartości

Lączenie rodzin.


marco5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam taki problem, moja dziewczyna z którą mieszka3em od kilku lat dosta3a Zieloną Karte,jest obecnie w USA ale niebawem wraca i bierzemy ślub.Prosze porad1cie jak mam jak najszybciej dostaa sie tam do niej. Na początku spróbuje turystyczną zeby pobya choa pó3 roku, ale jak to nie wypali to co dalej ? Prosze dorad1cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona ma zieloną karte to przecie? po ślubie mo?esz do niej do3ączya :) Nie mam pojecia jak to sie za3atwia, ale w mojej rodzinie jest taki przypadek :)
Ale taki proces trwa Ze 2-3 lata a co w miedzyczasie? Mo?e ktoś zna inny sposób. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hej,

mam taki sama syuacje-wzią3em ślub z osobą ktora ma zielona karte.

ona z3ozy3a w urzedzie imigracyjnym w usa petycje emigracyjna-jestem w drugiej kategorii,miesiac temu dostalem potwierdzenie z urzedu ?e przyjeli moja petycje i bedzie ona rozpatrywana za 525 do 550 dni

na razie tyle

do napisania

widlek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

mam taki sama syuacje-wzią3em ślub z osobą ktora ma zielona karte.

ona z3ozy3a w urzedzie imigracyjnym w usa petycje emigracyjna-jestem w drugiej kategorii,miesiac temu dostalem potwierdzenie z urzedu ?e przyjeli moja petycje i bedzie ona rozpatrywana za 525 do 550 dni

na razie tyle

do napisania

widlek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...