Skocz do zawartości

Alaska 2009


zunka3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam ja z kolezanka poprzedniczka bylam na alasce w anchorage pracowalysmy w firmie sky chefs w tym roku tez tam jedziemy:)))a ty masz juz jakies konkretne plany co do wyjazdu??jakis kontrakt???ja mam w sumie pewna prace....jak masz jakies pytania to zapraszam na gg 3859319 albo napisz wiadomosc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na pewno jade w to samo miejsce co w zeszlym roku z moja przyjaciolka:) stawka juz nam sie nieco podniosla wiec oplaca nam sie wrocic:)a poza tym jednak wracamy tam nie tylko dla pracy ale tez do przyjaciol i do miejsc ktore po prostu pokochalysmy:)ale mysle ze wiecie o czym mowie skoro tez wracacie:P zapisze sobie twoj nr gg bo moze w razie czego po alasce by sie mozna bylo spotkac :)aa jeszcze mam pytanko co do biletow lotniczych.jakimi liniami zazwyczaj latacie i ile was wynosza bileciki?pozdrawiam goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)wiesz z biletami jest roznie sadze ze sezon jeszcze sie nie zaczal najlepiej kupowac luty marzec...jak w maju jedziesz ..my tak robimy..tylko ze jak masz wiecej niz 25 lat chyba jakos drozsze sa;(mozesz do extra lotu zadzwonic ..albo sam sprawdzic na jakis portalach i sledzic....a gdzie wracasz znaczy gdzie pracowales???co tam robiles????ja bylam w anchorage ze znajomymi teraz jade z kolezanka...a okolice sa przesliczne i gdybym miala wybierac jedno miejsce na swiecie gdzie chcialabym byc z pewnoscia byloby to anchorage mimo dlugiej zimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej :(

My tez mamy stawki dobre, duzo overtimow jedzenie za free no jak sama wiesz jak sie wraca po raz kolejny w to samo miejsce to jakby sie wracalo do rodziny ;p .Widze ze masz tak jak my, że prócz pracy to co cię zachęca do powrotu to znajomi no i te niepowtarzalne widoki jakie można tylko zobaczyć na Alasce;) Co do biletów to roznie bywa. W tamtym roku zaplacilysmy okolo 3 tys ale lecialysmy w czerwcu (pod koniec bo mialysmy obrony mgr) a tym roku lecialysmy 22 maja wiec sezon przedwakacyjny byl i zaplacilysmy okolo 2500 tys Ale bilet byl na trasie Wawa- Anchorage a powrot Los Angeles WAWA. Cena prawdziwego biletu wynosila 2350 + prowizja biura Extra Lot. W tym roku chcialabym kupic bilet prosto od lini lotniczych ale nie mam nic kasy na karcie amerkanskiej Ale jakos musze cos wykombinowac by tak kupic bez posrednictwa biura. Mozna tez leciec bez przesiadki z frankfurtu do Anchorage (8 h sie leci) bileciki wczesniej zakupione nie sa takie drogie. Ale linie te Condor (podlinie Lufthansy) lataja od 2 maja do ktoregos pazdziernika.

Jak cos to pisz na gg 8546236 to wymienimy sie cennymi informacjami o naszej pieknej Alasce :) a i jakby ktos sie chcial dowiedziec o pracy w Anchgorage i jak ja dostac tez niech piszę.

P. S a ta praca twoja to przy rybkach była?

pozdr Gosia

love Alaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kazdy kto odwiedzil alaske rozumie jak ciagnie tam spowrotem:P tak moja praca jest przy rybkach ale fabryka jest super zorganizowana a ludzie niesamowici wiec nie narzekam:P placimy tylko za jedzenie wiec jest ok.mieszkanko za darmo ,2 bary w miasteczku hehe i mnostwo ludzi z europy i stanow:)zyc nie umierac:P jest i praca i dobra zabawa:D no i te widoki kiedy wstaje sie rano a nad oceanem mgla a nad mgla gory...ehh...juz mis ie tak teskni ze szok...ale jeszcze 7 miesiecy i bedziemy znowu na Alasce:D:D:D jupi!!! co do biletow to wiemy ze brytyjskie linie sa tanie ale zawsze najdrozsze sa dla nas alaska airlines...ehh nawet wyboru nie ma bo tylko te linie tam lataja:D masakra:P no coz moj nr gg to 1220462.jak cos to mozemy sie skontaktowac.trzymajcie sie dziewczyny i badzmy w kontakcie to moze akurat sie uda zobaczyc na naszym ulubionym zakatku swiata:)pozdrawiam papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku zaplacilysmy okolo 3 tys ale lecialysmy w czerwcu (pod koniec bo mialysmy obrony mgr) a tym roku lecialysmy 22 maja wiec sezon przedwakacyjny byl i zaplacilysmy okolo 2500 tys

Hej!

Mam takie pytanie skoro już się obroniłaś i to rok temu to jak teraz udaje się Tobie latać na Alaske do pracy ?? jesteś na innych studiach ? Czy my mówimy tutaj o W&T ?

Dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...