Skocz do zawartości

Rozliczenie Podatkowe W Procesie Starania Sie O Gc


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie dobre dusze...ja moze odrazu przejde do rzeczy. Moja sprawa przedstawia sie nastepujaco ja posiadam obywatelstwo amerykanskie a moja obecna zona( jestesmy po slubie cywilnym) przesiedziala swoja wize turystyczna. Jestem wlascicielem firmy ktora zajmuje sie naprawa samochodow a moje rozliczenie za poprzedni rok...nawet szkoda pisac. Wiem ze aby zasponsorowac moja zone w procesie zdobycia dla niej zielonej karty musze na obecna chwile rozliczyc sie przynajmniej z 17,500$ co jak juz wiecie nie jest mozliwe i tutaj chce zadac pierwsze pytanie jak inaczej moge poswiadczyc ze bede w stanie nas utrzymac przez najblizszy czas? Mam wykupione pod moim imieniem kilka domow na ktorych wisza jeszcze pozyczki, posiadam rownierz kilka samochodow, mam odlozona dosyc spora sume pieniedzy na koncie ( okolo 30000$). Poprostu musze wiedziec co mam zrobic abym wyszedl dobrze przy kwestii sponsorowania mojej zony bo bardzo chce aby mogla byc przy mnie w naszej nadchodzacej wspolnej przyszlosci. Z gory serdecznie dziekuje wszystkim ktorzy znaja sie na sprawie i udziela mi niezbednej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przeczytaj dokładnie instrukcję do formy I-864, Affidavit of Support. W przypadku posiadania dodatkowych assets, takich jak nieruchomości, istnieje możliwość, że nie będziesz potrzebował co-sponsora. Na pewno trzeba zrobić wyceny na domy, odjąć od tego wszystkie loans, które są na domach, itp. Oszczędności na koncie również pomogą. Tak jak napisałam przeczytaj tę instrukcję, najwięcej informacji jest na stronie 8-9, punkt 7 tej instrukcji. Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...