Skocz do zawartości

Camp America And Help


luna160

Rekomendowane odpowiedzi

a co nas, jako uczestnikow obchodzi ile camp za mnie placi?:)

No jak to co Cie to obchodzi, chyba sporo skoro od tego zaleza Twoje zarobki

to raz, a dwa - naprawde.. wyluzujcie z ta reklama.

Jaka reklama, Ty piszesz ze Camp America jest fajna a ja ze Camp Leaders no i tak sie mozemy licytowac przeciez to bez sensu, poogladaj swoje posty :)

Kazda firma ma swoje plusy i minusy i nigdzie nie jest powiedziane ze CL to super hiper a CA zla lub na odwrot.

Jednyny zarzut do CA to chyba to ze byla dlugo monopolista,

Kazdy kto tutaj sie wypowiada ma swoj bagaz doswiadczen, i to ze Wam - adales, otoagatka - sie udalo i bylo super to fajnie, no to tylko sie cieszyc :).

Nie wiem jak adales, ale mi sie nadal udaje:)

Tak samo jest z uczestnikami z CA czy CCUSA - firm,ktore dzialaja w Polsce od dosc dawna i maja wielu zwolennikow. ( CL jest chyba nowa firma?, bo 4 lata temu jej nie bylo na rynku..przynajmniej ja nic o tym nie wiedzialam w momencie wyboru organizatora) slabo szukalas moze ;P na rynku byl tez dlugo Bunac no i co z tego....

adales- tak, dzialalam w CA (3 lata temu ! )- ale co z tego? nikt nie ma specjalnych wzgledow- sa takie same dla kazdego.Wystarczy chciec- i sie dogadac.

Niezaleznie od tego jaka firme sie wybierze- docelowo charakter wyjazdu jest ten sam,koszty podobne a ludzie.. to tylko zalezy od szczescia, miejsca i charakteru pracy- a nie tak jak to usilujecie wmowic- organizatora wyjazdu.

Tak naprawde wiekszosc osob wybiera firme po pierwszym kontakcie nie szuka nawet alternatywy

A od organizatora wyjazdu tez duzo zalezy, bo im wiecej informacji przekaze przed wyjazdem tym wyjazd ma szanse byc lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co nas, jako uczestnikow obchodzi ile camp za mnie placi?:)

Obchodzi nas i to bardzo, właśnie dlatego za 9 tyg. dostaje sie 900 USD dla osób wyjeżdżających pierwszy raz (czyli wychodzi $100 tygodniowo, czyli śmiech na sali).

poza tym jak sie aplikujecie przez Camp America to zapytajcie sie ile camp za zatrudnienie studenta musi zaplacic tej organizacji, bo jak mi pokazala to dyrektorka mojego campu to prawie nie padlam w takim bylam szoku ......

Camp płaci 2000 USD za każdą osobę. Widziałem dokumenty na własne oczy, informacja pewna na 100%

CL jest chyba nowa firma?, bo 4 lata temu jej nie bylo na rynku..przynajmniej ja nic o tym nie wiedzialam w momencie wyboru organizatora)

A szkoda że nie było na rynku CL, byłaby wtedy większa konkurencja i koszt wyjazdu pewnie byłby taki jak dziś czyli ok.1200zł, a nie 3000 zł jak to miało miejsce jeszcze rok temu w Camp America.

Dlatego lepiej więcej zapłacić za program, skorzystać z takiej firmy, gdzie kontrakt można negocjować samemu z dyrektorem campu oraz bilet sobie kupić samemu. Wtedy camp płaci tylko jakąś małą prowizję dla organizacji (a już na pewno nie $2000 za osobę! ), a my przynajmniej dostajemy przyzwoite wynagrodzenie od pierwszego tygodnia pracy.

W Camp America wiem że takie coś nie jest możliwe nawet dla osób wyjeżdzających drugi raz (kontrakt 9tyg. nadal obowiązuje), natomiast w Camp Leaders jest taka możliwość dla wyjeżdżających kolejny raz, a jak to wygląda dla osób wyjeżdzających pierwszy raz z CL ?

'otoagatka' wiesz coś na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby powracajace maja zdecydowanie lepsza pozycje negocjacyjna jadac z Camp Leaders, bo mozna samemu wszystko negocjowac a w Polsce nie placi sie oplat za obsluge ! ! !

Jak sie dobrze nogocjuje to nawet 3000$ mozna dostac

http://www.campleaders.com/pl/apply/returnee_fees

Co do osob jadacych pierwszy raz to teoretycznie jest taka mozliwosc ale powiem szczerze ze trzeba z tym uwazac bo wtedy dyrektorzy daja sporo mniejszy kontrakt i tak osoba ktora znalazla sobie sama kamp dostaje 2200 $ kontraktu, bilet do USA 700 $ oplata za dokumenty jakos 400$ co daje na reke 1100 $ czyli mniej niz jak sie jedzie na normalnych zasadach (1260$) a trzeba samemu wszystko zalatwic , a powiedzmy sobie szczerze ze osoby jadace pierwszy raz do USA zazwyczaj maja spore trudnosci na poczatku :)

dlatego dobrze sobie wszystko wczesniej policzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...