Skocz do zawartości

Jaka Szkoła W Ny


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź .

Domyślam się , że mnie nie nauczą ale może pierwsze pojedyncze zdania będę mógł złożyć a filmy wreszcie oglądać bez czytania tłumaczeń.

Mam nadzieję , że szkoła jezyka + praca ( choć nielegalna) ale dająca kontakt z ludźmi pomoże mi intensywnie przyjmować nowe słowa i sformułowania.

ps.1 Jestem mężczyzną ;P

ps.2 Uczyłeś się tam czy ktoś z Twoich znajomych ( napisz proszę coś więcej)

Dziękuję

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odradzam szkoly jezykowe w NYC. Sama chodzilam do ALCC i Zoni. Porazka.

Jesli chcesz sie czegokolwiek nauczyc, a nie stac Cie na prywatnego nauczyciela, to polecam, zebys zapisal sie na kurs English as a Second Language w jakims miejscowym community college. Jesli zalezy Ci na wygodnym dojezdzie i szkole na Manhttanie to mozesz sprobowac Borough of Manhattan Community College.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
A czy wogole sa jakies szkoly jezykowe w okolicach - greenpoint-ridgewood ktore daja mozliwosc wizy F-1? Pytam z ciekawosci bo przy szukaniu szkol nawet nie znalazlem a kiedys slyszalem ze sa i to prowadzone przez polakow?

Dzieki z gory za odp:D

Najbliżej , Najtaniej , Najlepiej w tej okolicy masz LaGuardia Community College http://esl.lagcc.cuny.edu/

I tak jak osoba powyżej napisała , jak najmniej Polaków i j. polskiego - inaczej się nie nauczysz ( sam nic nie kumam a od kwietnia będę zakuwał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...