Skocz do zawartości

Jaka Szkoła W Ny


Rekomendowane odpowiedzi

Odradzam szkoly jezykowe w NYC. Sama chodzilam do ALCC i Zoni. Porazka.

Jesli chcesz sie czegokolwiek nauczyc, a nie stac Cie na prywatnego nauczyciela, to polecam, zebys zapisal sie na kurs English as a Second Language w jakims miejscowym community college. Jesli zalezy Ci na wygodnym dojezdzie i szkole na Manhttanie to mozesz sprobowac Borough of Manhattan Community College.

no ja akurat chodzilem do ALCC, zrobilem ESL 8 level i bylem zadowolony, ta szkola to byl dla mnie jedyny kontakt z jezykiem bo na codzien wszedzie polacy i dyskusje po polsku czego oczywiscie unikalem jak tylko moglem ale nie jest latwe jak sie pracuje z polakami

nauka jezyka nie zalezy od szkoly do ktorej chodzimy tylko od nas samych - trzeba po prostu po angielsku mowic a zeby to zrobic to nie mozna bujac sie wsrod polonii gdzie wszyscy mowia po polsku, ogladac telewizje oczywiscie nie kanaly polskie, czasem mowic sam do siebie no i oczywiscie zaczac myslec po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
no ja akurat chodzilem do ALCC, zrobilem ESL 8 level i bylem zadowolony, ta szkola to byl dla mnie jedyny kontakt z jezykiem bo na codzien wszedzie polacy i dyskusje po polsku czego oczywiscie unikalem jak tylko moglem ale nie jest latwe jak sie pracuje z polakami

nauka jezyka nie zalezy od szkoly do ktorej chodzimy tylko od nas samych - trzeba po prostu po angielsku mowic a zeby to zrobic to nie mozna bujac sie wsrod polonii gdzie wszyscy mowia po polsku, ogladac telewizje oczywiscie nie kanaly polskie, czasem mowic sam do siebie no i oczywiscie zaczac myslec po angielsku

Nie zgadzam sie. W ALCC wlasnie jest masa Polakow a poziom nauczania niski. Ja polecam nauke ESL w Community College. Ale podkreslam, ze to tylko moja opinia, takze niech sie nikt nie oburza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam nauke ESL w Community College.

Ja tez sadze, ze Community College jest 'pewniejszy' wybor. Jest trudniej dostac prace w CC niz w prywatnych malych szkolkach, kto wie jakie kwalifikacje maja tam nauczyciele. W CC poznaje sie wiecej amerykanow, i wiecej ludzi innych nacji/krajow - po prostu ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...