Skocz do zawartości

Dostałam Wizę I Teraz Co


Rekomendowane odpowiedzi

Heja,dostałam wizę na 10 lat (szok,sama nie wiem jak to się stało).Mam teraz pytanie,wiem ze jest to promesa i ze decydują na lotnisku na ile i czy cię wpuszczą,ale powiedzcie mi bo jestem totalnie zielona. Oznacza to ze przez 10 lat moge bez problemu wjezdzac i wyjezdzac z USA?Nie planuję zadnych dluzszych pobytów,ale sama nie wiem prawo amerykanskie jest takie pokręcone ze moze sa jakies ograniczenia.Czytalam ze nie najlepiej jest jezdzic za często,ale w sumie to po co dają ją na 10 lat?No właśnie a jeśli jadę to czy oprócz paszportu i biletu powrotnego oczywiście :) muszę zabierać ze sobą jeszcze jakieś dokumenty?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalas promese na 10 lat. Przez nastepne 10 lat mozesz jezdzic sobie do US na wakacje albo swieta, albo jedno i drugie. Na lotnisku beda decydowali czy nie jezdzisz za czesto i czy nie spedzasz tu za duzo czasu jak na turyste.

Daja ja po to na 10 lat zebys nie przychodzila co roku i nie stala w kolejce, najwyrazniej uznali ze jestes na tyle wiarygodna, ze nie musza weryfikowac Twojego statusu czesciej niz raz na 10 lat.

Wystarczy paszport i bilet.

Jak masz jeszcze jakies pytania wyszukiwarka da Ci na nie odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...