Skocz do zawartości

Pani Karino Prosze O Porade


Alicja73

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Karino, mam nadzieje ze sie Pani zlituje i napisze swoja opinie na tematy ktore mnie nurtuja. Wiem ze jest Pani bardzoo zajeta i ze ludzie czasem naduzywaja Pani dobroci, ale ja szukalam tutaj odpowiedzi przez kilka dni i jakos nie moglam znalezc konkretnych informacji. A wiec do rzeczy:

1. Kiedy mozna wziasc slub tzn. w ktorym momencie najlepiej. Ona jest sponsorowana o prace EB-3, czeka na PD w biuletynie zeby wyslac I-485 i I-765 i I-131, On jest nielegalnie, nie podlega pod 245 (i), zamierzaja sie pobrac wlasciwie juz teraz (czerwiec 2009), potem chcieliby oczywiscie w jakis sposob zalegalizowac jego pobyt, taki jest plan, z tym ze ja chcialabym sie upewnic zanim cos postanowia na 100%. Wiem ze tak czy siak mowimy o latach czekania, ale czy:

a) maja jednak czekac, az Ona dostanie obywatelstwo i wtedy dopiero sie zenic oraz zakladac petycje na niego,

B) czy czekac moze, az Ona dostanie GC i wtedy sie zenic i odpowiednio zakladac sprawe na niego,

c) czy isc na calosc i pobierac sie jak zamierzaja w przyszlym roku, ale w tym przypadku kiedy skladac petycje na niego?

2. Postawilam to pytanie juz kilka dni wczesniej, ale nikt nie odpisal wiec blagam o porade Pania, czy jak sie juz ma zaaprobowane I-140 przy sponsorowaniu o prace EB-3 to nadal czekac na swoja PD w biuletynie czy mozna juz skladac petycje o GC I-785 bez czekania na date?

Z gory dzieki za odpowiedzi i przepraszam za zwrcacam glowe, ale zawsze lepiej popytac nim sie podejmie jakakolwiek decyzje.

Pozdrowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...