Skocz do zawartości

Zakupy Przez Internet I Wysyłka Do Polski


mycha28

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Chciałabym zrobić zakupy w jednym ze sklepów internetowych. Wysyłka rzeczy byłaby do znajomych w USA, a oni przesłali by rzeczy do Polski. Za cholerę nie mogę zapłacić za zakupy kartą Visa. System informuje mnie ,że nie można i mam podać nr innej karty. Pierwszy raz robię zakupy na zagranicznych stronach. Co może być przyczyną, że nie mogę zapłacić?

I drugie pytanko. Nie orientujecie się może jak najlepiej wysłać paczkę do Polski z Denver - droga morska? Poczta odpada, wolałabym jakąś agencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Chciałabym zrobić zakupy w jednym ze sklepów internetowych. Wysyłka rzeczy byłaby do znajomych w USA, a oni przesłali by rzeczy do Polski. Za cholerę nie mogę zapłacić za zakupy kartą Visa. System informuje mnie ,że nie można i mam podać nr innej karty. Pierwszy raz robię zakupy na zagranicznych stronach. Co może być przyczyną, że nie mogę zapłacić?

I drugie pytanko. Nie orientujecie się może jak najlepiej wysłać paczkę do Polski z Denver - droga morska? Poczta odpada, wolałabym jakąś agencją.

Witryna nie moze zweryfikowac twojej karty kredytowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz w imieniu i/lub nazwisku polskie znaki diakrytyczne które są kodowane w sposób nierozpoznawalny dla systemu. Ja miałem Visę w PKO BP, którą nie mogłem płacić w necie dopóki nie wymieniłem na nową w której "Ł" w imieniu zastąpiłem "L", przy czym ludzie na tej ich "kartolinii" twierdzili, że to absolutnie nie ma znaczenia, dopiero na moją wyraźną prośbę wymienili mi kartę. Zaraz po odebraniu nowej karty (o takim samym numerze, CSV i dacie ważności) dokonałem jakiegoś drobnego zakupu który przeszedł bez problemów, wcześniej karta była bezużyteczna w necie. Dla systemu "Ł" wyglądało jak %*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam kartą zwykła i kartą wypukłą. W imieniu, nazwisku nie ma literek typu ł, ó... itd. Czy jest możliwe, że w sklepie internetowym- chodzi o old navy, nie da się zrobić zakupów z kartą z Polski? Sorki za głupie pytanie ale to w sumie moje pierwsze zakupy w zagranicznym sklepie. Jak przejdę wszystkie etapy w zamawianiu, podaje nr karty, to trzeba wypełnić billing payment. Rozumiem, że mam podać moje dane ( właściciela karty) hmmm... tylko w opcjach po podaniu adresu trzeba wybrać stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mam podać moje dane ( właściciela karty) hmmm... tylko w opcjach po podaniu adresu trzeba wybrać stan.

Wiele firm w USA wogule nie prowadzi sprzedazy za granice, sprobuj przelac pieniadze na konto kolegi lub zaplacic jego rodzicom, a on niech wpisze swoj adres w usa i pozniej przesle Ci paczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...