Skocz do zawartości

2 Razy W&t?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie, chce jechac na wat na wakacje, powiedzmy czerwiec-wrzesien/pazdziernik, wrocic do polski i w grudniu jechac jeszcze raz na 4-5 miesiecy.

Jest to wykonalne? Nie ma zadnych prawnych ograniczen dotyczacych wyjazdu 2 razy w tym samym roku?

Jak to tez wyglada ze strony organizatora, w tym wypadku jakiegos biura? Biura oglaszaja nabory na wat na okres wakacyjny, zorganizuja mi to na grudzien? (w obu przypadkach pracodawce bede zalatwial we wlasnym zakresie).

Z gory dzieki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wat niekoniecznie odbywa sie w wakacje, ma sie odbyc w czasie przerwy pomiedzy semestrami, dlatego tez ludzie z roznych krajow wyjezdzaja na wat nawet i w lutym,

trudno jednak bedzie wyjechac na wat z Polski tak wczesniej - bo to jest ze tak powiem srodek semestru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wat niekoniecznie odbywa sie w wakacje, ma sie odbyc w czasie przerwy pomiedzy semestrami, dlatego tez ludzie z roznych krajow wyjezdzaja na wat nawet i w lutym,

trudno jednak bedzie wyjechac na wat z Polski tak wczesniej - bo to jest ze tak powiem srodek semestru

wat dla studenta zawsze odbywa sie w jego wakacje. Ludzie wylatuja w lutym dlatego ze maja przerwe wakacyjna wtedy (poludniowa polkula ziemi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, chce jechac na wat na wakacje, powiedzmy czerwiec-wrzesien/pazdziernik, wrocic do polski i w grudniu jechac jeszcze raz na 4-5 miesiecy.

Jest to wykonalne? Nie ma zadnych prawnych ograniczen dotyczacych wyjazdu 2 razy w tym samym roku?

Jak to tez wyglada ze strony organizatora, w tym wypadku jakiegos biura? Biura oglaszaja nabory na wat na okres wakacyjny, zorganizuja mi to na grudzien? (w obu przypadkach pracodawce bede zalatwial we wlasnym zakresie).

Z gory dzieki.

Pozdrawiam.

nawet gdybysmy mieli przerwe semestralna w zimie.. to niestey nie moglbys wyjechac ponownie na J-1.

O ile dobrze pamietam, na stronie ambasady, sa opisane warunki przyznawania J-1 - gdzie jest napisane ze okres jaki musi uplynac miedzy wygasnieciem jednej wizy J-1 a mozliwoscia ubiegania sie o kolejna to 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...