Skocz do zawartości

Paczka-polamer


roberto45

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM,jestem z Warszawy,Polamer jest nierzetelną firmą,na dodatek chamską,

miałem dostać 2.paczki do świąt,ale nie doszły,były m.in.artykuły żywnościowe,napisałem maila do nich,dostałem odpowiedz,ze mają puste magazyny,i że inna firma przywiezie paczki,że to nie oni,ale zawsze polamer dostarcza mi paczki,1-2.do roku od paru lat,a jak w drugim mailu ich obsztorcowałem to sekretarka postraszyła mnie radcą prawnym,a jakiś pracownik zadzwonił do mnie,nie podał nazwiska i powiedział,ze jedzie do mnie biegusiem i że jestem,cytuję-cham,i trzasnol słuchawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

zapewne masz rację,ale do tej pory było do a nie po świętach.Jesli ktoś obiecuje to należy wywiązywać się z danego słowa,chyba,ze wynikną nieprzewidziane okoliczności,np.złamana ręka,ale powinni zadzwonić i przeprosić,a ONI NIC,niegramotni sa i tyle,cham i buras zawsze będzie burasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam cierpliwie na paczki - nie spieszy mi sie tak naprawde z ich odbiorem, natomiast moj znajomy jest w innej sytuacji - prowadzi sklep internetowy i zalezy mu na jak najszybszym otrzymaniu przesylek z USA.

Odbiera je ostatnio w siedzibie Polameru w Warszawie (jezdzi w tym celu specjalnie z Czestochowy, chociaz w teorii paczki powinny byc dostarczane pod jego drzwi) - stwierdzil, ze nie chce czekac na nie do swiat Wielkanocnych (a podobno taki wariant jest dosc prawdopodobny). Wg niego magazyny Polameru pekaja w szwach, przesylek olbrzymie ilosci, cos calkowicie odwrotnego niz powiedzieli Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...