Skocz do zawartości

Czy Moge Miec Probem ?


Rekomendowane odpowiedzi

mialem czas na przedluzenie wizy/zmiane statusu do 22 grudnia, list z pelna aplikacja wyslalem 15 grudnia ale wyslalem listem poleconym na PO BOX i widze status na internecie ze wczoraj zostawiono notatkę dla tego urzedu i ze moga odebrac ten list na poczcie. Mamy juz dzisiaj 27 grudnia, teraz pytanie... czy przyjma ten wniosek skoro byl wyslany tydzien przed terminem i to w tym samym stanie? chodzi mi o to czy liczy sie data stempla pocztowego czy przyjecia przez nich wniosku.

dziekuje za informacje a mam nadzieje ze beda pozytwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy liczy sie data stempla pocztowego czy przyjecia przez nich wniosku.

dziekuje za informacje a mam nadzieje ze beda pozytwne.

Liczy się data przyjęcia zgłoszenia. W tym wypadku, nawet jeżeli USCIS za datę przyjęcia zgłoszenia uzna dzień w którym dostali notice, to i tak jest za późno, bo o ile dobrze zrozumiałem to było wczoraj, czyli 26. grudnia. Chyba, że ta informacja na stronie poczty jest błędna, bo to też się zdarza.

Przykro mi, że ta wiadomość nie jest pozytywna, ale jest szansa, że mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na poczcie i powiedziano mi że liczy sie data stempla pocztowego bo list miał dotrzec 16grudnia czyli w nastepny dzien co go nadalem. zobaczymy co bedzie choc ta Pani z poczty powiedziala jednoznacznie ze to wina Świąt, poczty i ich a nie moja bo ja mam dowod na wyslanie zgodnie z terminem i mam to trzymac. zobaczymy co bedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do Pani adwokat w tej sprawie i powiedziala ze liczy sie data stempla pocztowego w przypadku wysyłania wniosku lub data przyjecia wniosku w przypadku zostawiania go osobiscie wiec wierze (bo chce wierzyc) ze wszystko bedzie OKey :))

dzieki za informacje, napiszcie ze mam racje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...