Jump to content

Czy Moge Miec Probem ?


Recommended Posts

mialem czas na przedluzenie wizy/zmiane statusu do 22 grudnia, list z pelna aplikacja wyslalem 15 grudnia ale wyslalem listem poleconym na PO BOX i widze status na internecie ze wczoraj zostawiono notatkę dla tego urzedu i ze moga odebrac ten list na poczcie. Mamy juz dzisiaj 27 grudnia, teraz pytanie... czy przyjma ten wniosek skoro byl wyslany tydzien przed terminem i to w tym samym stanie? chodzi mi o to czy liczy sie data stempla pocztowego czy przyjecia przez nich wniosku.

dziekuje za informacje a mam nadzieje ze beda pozytwne.

Link to comment
Share on other sites

czy liczy sie data stempla pocztowego czy przyjecia przez nich wniosku.

dziekuje za informacje a mam nadzieje ze beda pozytwne.

Liczy się data przyjęcia zgłoszenia. W tym wypadku, nawet jeżeli USCIS za datę przyjęcia zgłoszenia uzna dzień w którym dostali notice, to i tak jest za późno, bo o ile dobrze zrozumiałem to było wczoraj, czyli 26. grudnia. Chyba, że ta informacja na stronie poczty jest błędna, bo to też się zdarza.

Przykro mi, że ta wiadomość nie jest pozytywna, ale jest szansa, że mogę się mylić.

Link to comment
Share on other sites

byłem na poczcie i powiedziano mi że liczy sie data stempla pocztowego bo list miał dotrzec 16grudnia czyli w nastepny dzien co go nadalem. zobaczymy co bedzie choc ta Pani z poczty powiedziala jednoznacznie ze to wina Świąt, poczty i ich a nie moja bo ja mam dowod na wyslanie zgodnie z terminem i mam to trzymac. zobaczymy co bedzie dalej.

Link to comment
Share on other sites

dzwonilem do Pani adwokat w tej sprawie i powiedziala ze liczy sie data stempla pocztowego w przypadku wysyłania wniosku lub data przyjecia wniosku w przypadku zostawiania go osobiscie wiec wierze (bo chce wierzyc) ze wszystko bedzie OKey :))

dzieki za informacje, napiszcie ze mam racje....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...