Skocz do zawartości

Internship a polonistyka


Rekomendowane odpowiedzi

czy absolwentka polonistyki ma jakiekolwiek szanse na wyjazd internship?

Tak, ma szanse...

jesli tak to jakie biuro polecacie?

Raczej nie polecam zadnych biur - znajdz po prostu to, ktore Ci taki wyjazd umozliwi. :D

jesli szansa jest mala jakie sa inne mozliwosci wyjazdu w tym przypadku?

H2B, ale to bardzo trudne ostatnio, choc wroble cwierkaja, ze jednemu z biur calkiem niezle sie w tym roku udalo taki wyjazd zorganizowac. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
kilku organizatorów wyjazdów powiedziało mi, że na internshipa nie mam szans wyjechać. Może ktoś zna jakiś inny program, który pozwoli na wyjazd nauczycielowi polskiego :)

Zalezy co chcesz tam robic? W zawodzie praktyki nie znajdziesz, ale sa inne mozliwosci, mniej zapewne ambitne, lecz umozliwiajace wyjazd na Internship. Moj kolega wyjechal na Intern, a jest absolwentem... polonistyki. :)

Poza tym - H2B, ale to dopiero jesienia/zima...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć kwestię internshipu "nie w zawodzie"? Bo niby jest podane, że taki intern musi byc związany z kietunkiem studiów

Tez wlasnie niby... Jezeli nie zalezy Ci na konkretnym doswiadczeniu zwiazanym z kierunkiem studiow, to jest przynajmniej kilka biur/organizacji, ktore potrafia zalatwic takie cuda jak "praktyka" krupiera w wykonaniu absolwentki chemii i inne takie. Czyli da sie... I o to mi chodzilo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...